ХНУМГ16 травня 2020 року кафедрою Туризму і готельного господарства ХНУМГ ім. О.М. Бекетова було проведено день відкритих дверей онлайн. Вперше традиційний захід відбувся дистанційно на платформі Zoom.

Участь у конференції взяли завідувачка Кафедри Лариса Оболенцева, викладачі Кафедри, директорка Центру доуніверситетської освіти і кар’єри Тетяна Малиніна, начальник відділу корпоративних комунікацій і PR Ольга Кравець, Голова Студентського сенату Аліна Троцай, Голова Профкому студентів Олена Угоднікова, абітурієнти й їхні батьки.

Учасники конференції отримали детальну консультацію щодо особливостей вступу на спеціальності:

хід вступної кампанії-2020 на ОС Бакалавр і ОС Магістр, наукову діяльність, міжнародні практики, а також спектр можливостей для реалізації потенціалу студентів в Університеті.

ХНУМГ Снимок экрана 2020 05 16 в 11.46.47

Переглянути запис конференції

Додаткову консультацію щодо вступу на спеціальності Кафедри можна отримати:

тел. +380 (99) 976 99 67

Анна Сергіївна Соколенко

Кафедра Туризму і готельного господарства в соцмережах:

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ