1

2

3

4

Аспірантура

5

p1

Науково-практичні семінари за участі студентів кафедри комп’ютерних наук та інформаційних технологій (КНІТ) та  представників ІТ бізнесу, екскурсії в офіси ІТ компаній, мотиваційні лекції, проведення літніх практик та занять в аудиторіях  – ці та інші форми професійного спілкування та взаємодії студентів та представників ІТ-бізнесу  є невід’ємною частиною освітнього процесу.

Але ця зустріч,  в якій прийняли участь більше 30 студентів і викладачів кафедри КНІТ, була особливою, тому що  проходила у форматі дистанційної відеоконференції.

Компанія Raccoon Gang (https://raccoongang.com/) є провідною компанією з розробки спеціалізованих веб-сервісів в галузі edTech, зокрема рішень для масових онлайн курсів (MOOK), адаптивного навчання, гейміфікації під час навчання.

Сьогодні ІТ галузь надає необмежні можливості реалізації, кар’єрного та професійного зростання. Олексій розповів студентам третього та четвертого курсу спеціальностей 122 Комп’ютерні науки, 126 Інформаційні системи та технології та викладачам кафедри про сучасні потреби ринку праці в галузі інформаційних технологій, про перспективні напрями розвитку ІТ індустрії, про необхідність опанування як hard skills так і soft skills, торкнувся багатьох інших питань.

Ще однією сферою спільних інтересів кафедри КНІТ та компанії Raccoon Gang є сумісна участь в роботі Освітнього комітету Kharkiv IT Cluster, як платформи професійного спілкування представників вищої школи м. Харкова та фахівців, що працюють в ІТ-галузі з метою удосконалення освітніх програм навчання, поглиблення теоретичної складової навчання та посилення практичної спрямованості професійно-орієнтованих дисциплін спеціальностей.

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ

Архив

Проєкт реставрації ХНУМГ на Фейсбуці

100

Шкільний урок в ХНУМГ

ШРУ

Підготовчі курси освіта

дист навч 19

ЦДОК копия

vtour

 

Додаткова освіта

Освітні ресурси

Баннер енерго

На сайті 290 гостей та користувачі відсутні