1

2

3

4

5

день вишиванки

У культурі практично будь-якого народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію. В Україні таким символом є вишиванка –  своєрідний унікальний код українського етносу з зашифрованими оберегами, символами та знаками.

День вишиванки –поки ще не офіційне і відносно нове народне свято, покликане сприянню єдності і культурного відродження всього багатонаціонального українського народу. Воно відзначається в третій четвер травня. У 2020 році День вишиванки припадає на 21 травня.

Цього року ми не проводитимемо масових заходів, а також будемо дотримуватимемось всіх медичних рекомендацій на період пандемії. Разом з тим вважаємо, що українцям в такий кризовий період особливо потрібні позитивні емоції, натхнення, налаштування на добрі думки.

Зробіть сімейну фотосесію, проведіть флешмоб, зустріньте свято з родичами. Наприклад, зніміть коротке відео у традиційному вбранні та викладіть у соцмережі. Пара чи родина з дітками в одному сімейному образі викличе фурор серед шанувальників українських традицій.

День Вишиванки 2020 присвячується українській родині та родоводу. Пандемія дала можливість зупинитись та осмислити те, що насправді важливо – турбота про старше покоління та виховання освіченого, гуманного наступного. Запрошуємо подивитись віртуальну виставку "День вишиванки", яку Наукова бібліотека ХНУМГ ім. О. М. Бекетова створила з метою збереження і популяризації українських традицій.

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

Корисні поради

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ

Проєкт реставрації ХНУМГ на Фейсбуці

100

дист навч 19

ЦДОК копия

vtour

 

Додаткова освіта

Освітні ресурси

Баннер енерго

На сайті 334 гостей та користувачі відсутні