170527 травня 2020 року  на платформі Zoom відбувся тренінг для працівників української філії фінської групи компаній «ALGOL CHEMICALS» з питань сучасного стану впровадження у виробництво екологічно чистих лакофарбових матеріалів.

17051Фірма «Алгол-Кемикалс» входить до складу Асоціації українських виробників лакофарбової промисловості, членом якої є і кафедра Хімії та інтегрованих технологій ХНУМГ імені О.М. Бекетова. Тренінг проводила завідувачка кафедри Хімії та інтегрованих технологій доц. Гуріна Г.І.

Найбільшу зацікавленість учасників тренінгу викликали питання теоретичних підходів до розрахунків вмісту ЛОС та можливостей активного просування на ринку лакофарбових матеріалів смол з високим вмістом нелетких речовин, які були запропоновані у апробованих рецептурах лакофарбових матеріалів.

Корисні поради

Кафедри ХНУМГ