0001Гендерні дослідження визнано необхідним компонентом усіх наукових програм та проектів, що стосуються проблем сталого розвитку, як на глобальному, так і національному та локальному рівнях.

З метою активізації науково-практичної роботи молоді у сфері гендерних досліджень, Харківська обласна державна адміністрація щорічно організовує Регіональний науковий конкурс молодих вчених «Гендерна політика очима української молоді».

Базовим вищим навчальним закладом для проведення І та ІІ етапу конкурсу затверджено Харківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова. У підготовці організаційних заходів бере участь Департамент науки і освіти ХОДА та Гендерний центр ХНУМГ ім. О.М. Бекетова, а до складу журі входять  провідні вчені  ЗВО Харкова.

Особливістю цьогорічного, ХIV наукового конкурсу, став широкий діапазон гендерної тематики – від медичної сфери до цивільної безпеки. ХНУМГ ім. Бекетова  був представлений двома науковими роботами, у яких гендерна тематика досліджувалася як соціально-економічний чинник.

Зазвичай переможці конкурсу визначаються на підсумковій науково-практичній конференції «Гендерна політика очима української молоді», де фіналісти публічно захищають свої наукові доробки перед широким загалом студентства та викладачів ЗВО Харківщини, а також громадських активістів, обізнаних у гендерній тематиці. У зв’язку з Постановою № 211 Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року «Про запобігання поширенню COVID-19», призупинено проведення заходів наукового та освітнього характеру, зокрема конкурсів, оргкомітет конкурсу прийняв рішення підвести підсумки за результатами експертної оцінки письмових робіт.

Рішення про нагородження переможців конкурсу дипломами Харківської обласної державної адміністрації оприлюднено на сайті Департаменту науки і освіти ХОДА.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ

ХIV Регіонального наукового конкурсу молодих вчених

«Гендерна політика очима української молоді»!

Дипломом І ступеня нагороджено студентку факультету економіки і підприємництва Таїсію Гарагату (гр.ЕтаОБ2016-1) за дослідження «Гендерноорієнтовані практики розвитку об’єднаних  територіальних громад (на прикладі Мереф’янської міської територіальної громади Харківської області)» (наук. керівн. – доц. кафедри підприємництва та бізнес-адміністрування Бібік Н. В., проф. історії і культурології Фесенко Г.Г.)

Дипломом ІІІ ступеня нагороджено студентку факультету менеджменту Аліну Шрамко (гр.МГКТС2016-1) за дослідження «Ком’юніті-менеджмент в туризмі: гендерний підхід» (наук. керівн. – ст. викл. кафедри туризму і готельного господарства Кравець О.М.)

Бажаємо дипломанткам нових наукових здобутків!

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ