Кафедрою електричний транспорт розміщено на сайті матеріали Всеукраїнської науково-практичної конференції: «Концепція розвитку електричного транспорту  та його систем», присвяченої 85-річчю кафедри:

Конференція мала відбутися  7-9 квітня 2020 р. на  базі Харківського національного  університету міського господарства  імені  О. М. Бекетова за підтримки Корпорації підприємств електричного транспорту України «Укрелектротранс», Департаменту транспорту Харківської міської ради, Харківського обласного науково-технічного товариства комунального господарства і побутового обслуговування та Комунального підприємства «Міськелектротранссервіс».

На конференції планувалося обговорення проблем, перспектив та пропозицій щодо кадрового та нормативно-правового забезпечення розвитку електричного транспорту, вдосконалення електромехатронних систем транспортних засобів на базі сучасних досягнень науки, техніки й технологій.

У публікації тез доповідей взяли участь 65 учасників конференції, які є представниками закладів освіти України різних рівнів, промислових підприємств і організацій Києва, Харкова, Кривого Рогу, Кам`янського, Бердянська, Кременчука, Маріуполя.

Проведення пленарного засідання конференції та засідання трьох секцій: 1) концепція підготовки фахівців для міського електричного транспорту, нормативне-правове забезпечення функціонування  електротранспорту; 2) концепція вдосконалення електротранспортних засобів та їхніх складників; 3) діагностика, ресурсозберігаючі технології та енергоефективність на електричному транспорті через карантин перенесено на 22-24 вересня 2020 р.

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ