1

2

3

4

Аспірантура

5

Шановні науковці, до Міністерства освіти і науки України для підтвердження ХНУМГ ім. О. М. Бекетова статусу «Національний», необхідно подати список авторів статей із зазначенням їх ідентифікаторів у Scopus та Web of Science та індексів Хірша.

Звертаємося до вас з проханням додати до ваших ResearcherID усі свої публікації, що індексуються у Web of Science до 12.04.2020. Індекс Хірша буде обчислено автоматично. Інструкція як додати до ResearcherID свої публікації доступна за посиланням.

Зверніть увагу, що для реєстрації/авторизації у Publons та отримання ResearcherID необхідно використати той самий e-mail та пароль, що був вказаний при реєстрації у Web of Science (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. чи той, що ви вказали). В іншому випадку додати статті із Web of Science до ResearcherID буде неможливо.

За консультаціями звертайтеся до бібліотеки: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ

Архив

Проєкт реставрації ХНУМГ на Фейсбуці

100

Шкільний урок в ХНУМГ

ШРУ

Підготовчі курси освіта

Підготовчі курси освіта

дист навч 19

ЦДОК копия

vtour

 

Додаткова освіта

Освітні ресурси

Баннер енерго

На сайті 379 гостей та користувачі відсутні