1Відбулося навчання студентів 2 курсу освітнього рівня магістр освітньо-наукової програми «Розумний транспорт і логістика для міст» кафедри Транспортних систем і логістики в Європейських Університетах партнерах проекту Master in Smart Transport and Logistics for Cities (SmaLog).

2В період мобільності наші студенти навчалися у провідних європейських закладах вищої освіти:

- Валерія Логвіненко, Катерина Чебанюк і Анна Михаленко навчались в Університеті Тор Вергата (м. Рим, Італія). В результаті мобільності вони вивчили та успішно склали іспити з дисциплін: Operations and control of transport networks, Traffic Flow Theory.

- Валерія Костиленко і Сергій Перов навчались в Римському університеті ла Сап’єнца (м. Рим, Італія). Відповідно до графіку їх навчання вони вивчали: Freight Transport and Logistics, Transport Networks and Vehicles.

- Анастасія Калашнікова і Тетяна Зінченко навчались в Сілезькому університеті технологій у Катовицях, (м. Катовиці, Польща). За результатами навчання – успішно складені іспити з дисциплін: Global Logistics, Logistics Management in Production, Statistics of Transport Processes, Organization and Management in Road Transport, Optimization of Transport Networks, Road Traffic Control Systems, Technologies and Loading Units in Road Transport та додатково отримані сертифікати знання польської мови на рівні А1.

- Оксана Лемішко і Владислав Дюмін навчались в Університеті прикладної науки: технологія, бізнес та дизайн, (м. Вісмар, Німеччина). Дисципліни, що вивчалися під час їхньої мобільності: Business simulation game, Academic research and writing, Sustainable development, German Language and Culture. Студенти також додатково вивчали німецьку мову, про свідчать отримані сертифікати рівня А1.

Під час навчання студенти займались науковими дослідженнями під кураторством провідними викладачів кафедр європейських університетів, відвідували крупні транспортні і логістичні підприємства, удосконалювались у спілкуванні англійською мовою.

Наші студенти мали можливість заглибитись в студентське життя, познайомитись з культурами країн та помандрувати.

Результатами їх навчання є отримані актуальні знання з вирішення комплексних транспортних проблем урбанізованих територій, що є актуальним в умовах сталої світової тенденції до урбанізації. Отримані оцінки визнані в ХНУМГ ім. Бекетова.

SmaLog2017

Master in Smart Transport and Logistics for Cities (SmaLog).

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ