13 березня 2020 року відбувся фінал кейсу WOW-Bank Challenge: клієнтський сервіс космічного рівня від UKRSIBBANK у м. Київ.

Однією з 10 команд фіналістів за результатами всеукраїнського відбору стала команда "Win-g-let" у складі студентів 4 курсу, факультету Економіки та підприємництва, спеціальності Економіка та організація бізнесу: Мартем'янової Тетяни, Гарагатої Таїсії, Лєпьошкіної Аліни та Самуся Павла з куратором к.е.н., доцентом кафедри Підприємництва та бізнес-адміністрування Бібік Наталією Валеріївною.

Кожна з команд пройшла тяжкий шлях, протягом якого на них чекав цілий квест: оцінити чинні стандарти обслуговування клієнтів Банку, проаналізувати ефективність систем забезпечення якості надання послуг, проаналізувати досвід видатних компаній в обслуговуванні клієнтів, створити ефективну сервісну модель обслуговування, яка дозволить зробити досвід клієнтів найкращим та найінноваційнішим.

У продовж написання кейсу учасникам була надана можливість зустрітися з менторами — досвідченими спеціалістами від #UKRSIBBANK — які консультували та давали фідбек на ідеї.

У столиці відбулася презентація кейсів фіналістів, після чого члени журі приступили до обговорення побаченого. Вони відмітили, що команди були на найвищому рівні, подякували за співпрацю та вручили пам'ятні подарунки.

Це був неймовірний досвід для кожної з команд! Ми бажаємо, успіхів і майбутніх перемог талановитим студентам, майбутнім успішним підприємцям.

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ