Черговим заходом в рамках проведення Тижня фінансової грамотності виступила зустріч колективу кафедри «Фінансово-економічної безпеки, обліку і аудиту» зі студентами Житлово-комунального коледжу.

Нашим гостям була надана можливість стати учасниками Фінансового квесту, а також продемонструвати свої фінансові знання в Турнірі «Cashflow».

Фінансовий квест надав всім його учасникам унікальну можливість ознайомитися з найцікавішими моментами діяльності Торгової біржі, Податкової служби, Банківських установ, Бухгалтерії і Служби забезпечення фінансово-економічної безпеки підприємств.

На кожному етапі Фінансового квесту перед студентами стояли завдання і справжні «випробування», при вирішенні яких учасники проявили інтерес, а також спритність, винахідливість і гумор! Всі учасники Квесту отримали призи. Переможених не було, всі наші гості стали переможцями!

А студенти-учасники Турніру «Cashflow» з непідробним інтересом приймати участь в такій цікавій і серйозній грі.

Адже ця гра націлена на вміння колегіально виробляти ризиковані фінансові рішення; здійснювати витрати; планувати подальші тактичні дії в грошово-кредитній сфері; розвівати в собі навички ведення бізнесу та інвестування; вміло оперувати фінансовими термінами; використовувати нові способи заробітку грошей; прогнозувати численні варіанти із створення активів.

Дякуємо, Друзі, за теплу зустріч з Вами та плідне спілкування. Колектив кафедри «Фінансово-економічної безпеки, обліку та аудиту» в особі завідувача кафедрою – проф. Момот Тетяни Валеріївни, висловлює слова подяки керівництву Житлово-комунального коледжу за можливість організації зустрічі зі студентами коледжу. З нетерпінням будемо чекати подальших зустрічей і продовження нашого теплого спілкування. А також сподіваємося на подальшу співпрацю!

#BeketovUni #FinProfi

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

Календар подій

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ

І тур 2020

Довідник абітурієнта ХНУМГ 2019

ХНУМГ ВСТУП

ХНУМГ ВСТУП

дист навч 19

ЦДОК копия

Вступ правила ХНУМГ

100

Довідник першокурсника ХНУМГ 2019

Додаткова освіта

Освітні ресурси

Баннер енерго

На сайті 339 гостей та користувачі відсутні