на заставку 1Вітаємо працівників Університету з одержанням відзнак за високий професіоналізм, значні трудові здобутки та з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення!

Почесну грамоту Департаменту житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури Харківської обласної державної адміністрації та голови обкому галузевої профспілки одержали:

• Костюченко Олена Олександрівна, фахівець 1 категорії відділу кадрів;
  • Нестеренко Сергій Григорович, завідувач кафедри земельного адміністрування та геоінформаційних систем;
  • Петрова Ірина Леонідівна, викладач вищої категорії, викладач-методист Житлово-комунального фахового коледжу Університету.

Костюченко Нестеренко С.Г  Петрова

Почесною грамотою виконкому Харківської міської ради були нагороджені:

• Бабанін Володимир Вікторович, виконавець робіт групи капітального ремонту;
  • Вергелес Юрій Ігорович, старший викладач кафедри інженерної екології міст;
  • Хандогіна Ольга Вадимівна, старший викладач кафедри інженерної екології міст.

Бабанін Хандогіна

Почесну грамоту Харківської обласної державної адміністрації отримали:

• Вітченко Денис Миколайович, старший викладач кафедри містобудування;
  • Далека Василь Хомич, професор кафедри електричного транспорту;
  • Ткачов Вячеслав Олександрович, декан факультету інженерних мереж та екології міст.

ДАЛЕКА В.Х  Благодарна Г.І Тараруєв Ю.О

Грамотою Харківської обласної ради були відзначені:

• Благодарна Галина Іванівна, доцент кафедри водопостачання, водовідведення і очищення вод;
  • Тараруєв Юрій Олександрович, доцент кафедри підприємництва та бізнес-адміністрування.

Вітаємо працівників з одержаними нагородами та бажаємо міцного здоров’я, натхнення та подальших трудових здобутків!

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ