Факультет Архітектури, дизайну та образотворчого мистецтва залучився до реалізації угоди про співробітництво з роботодавцями в особі ПрАТ «Харківський плитковий завод» Golden Tile Ceramic Group.

4 березня 2020 р. відбулася церемонія відкриття архітектурно-дизайнерського Конкурсу «TILE AS STYLE» на кращу розробку Колекції керамічної плитки. Студенти спеціальностей «Архітектури та містобудування» і «Дизайну» разом з викладачами зустрілися з керівництвом та представниками відділів дизайну та маркетингу ПрАТ «Харківський плитковий завод». Оголосив відкриття Конкурсу Голова Наглядової ради підприємства Шеветовський Валентин Валентинович. До участі у конкурсі залучено понад 50 студентів Університету, діяльність яких буде спрямована на вирішення практичних завдань підприємства.

Участь у Конкурсі надасть можливість студентам отримати перше робоче місце після закінчення або під час навчання в Університеті, а також активізує творчий потенціал майбутніх дизайнерів, художників і архітекторів, простимулює якісну та плідну професійну діяльність та підвищить рівень майстерності майбутніх фахівців.

Під час проведення конкурсу студенти ознайомляться з принципами організації виробництва в цілому та, зокрема, технологічними процесами виробництва керамічної плитки.

Переможці конкурсу будуть нагороджені заохочувальними поїздками на 38-у Міжнародну виставку керамічної плитки, аксесуарів та обладнання для ванних кімнат CERSAIE 2020, яка буде проходити з 28.09.2020 по 02.10.2020 у Болоньї, Італія.

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

Календар подій

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ

І тур 2020

Довідник абітурієнта ХНУМГ 2019

ХНУМГ ВСТУП

ХНУМГ ВСТУП

дист навч 19

ЦДОК копия

Вступ правила ХНУМГ

100

Довідник першокурсника ХНУМГ 2019

Додаткова освіта

Освітні ресурси

Баннер енерго

На сайті 256 гостей та користувачі відсутні