Факультет Архітектури, дизайну та образотворчого мистецтва залучився до реалізації угоди про співробітництво з роботодавцями в особі ПрАТ «Харківський плитковий завод» Golden Tile Ceramic Group.

4 березня 2020 р. відбулася церемонія відкриття архітектурно-дизайнерського Конкурсу «TILE AS STYLE» на кращу розробку Колекції керамічної плитки. Студенти спеціальностей «Архітектури та містобудування» і «Дизайну» разом з викладачами зустрілися з керівництвом та представниками відділів дизайну та маркетингу ПрАТ «Харківський плитковий завод». Оголосив відкриття Конкурсу Голова Наглядової ради підприємства Шеветовський Валентин Валентинович. До участі у конкурсі залучено понад 50 студентів Університету, діяльність яких буде спрямована на вирішення практичних завдань підприємства.

Участь у Конкурсі надасть можливість студентам отримати перше робоче місце після закінчення або під час навчання в Університеті, а також активізує творчий потенціал майбутніх дизайнерів, художників і архітекторів, простимулює якісну та плідну професійну діяльність та підвищить рівень майстерності майбутніх фахівців.

Під час проведення конкурсу студенти ознайомляться з принципами організації виробництва в цілому та, зокрема, технологічними процесами виробництва керамічної плитки.

Переможці конкурсу будуть нагороджені заохочувальними поїздками на 38-у Міжнародну виставку керамічної плитки, аксесуарів та обладнання для ванних кімнат CERSAIE 2020, яка буде проходити з 28.09.2020 по 02.10.2020 у Болоньї, Італія.

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ