17 04 20Шановні колеги, Кафедра Туризму і готельного господарства ХНУМГ ім. О.М. Бекетова запрошує Вас взяти участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Сучасні тенденції розвитку індустрії туризму та гостинності у конкурентному середовищі», яка відбудеться 17 квітня 2020 року!

СЕКЦІЇ:
1️⃣ Міжнародний туризм та співробітництво в контексті глобальних інтеграційних процесів.
2️⃣ Розвиток індустрії туризму та гостинності: інфраструктура дестинацій.
3️⃣ Економіка, менеджмент та маркетинг підприємств індустрії туризму і гостинності.
4️⃣ Інновації, інформаційні та digital-технології в індустрії туризму і гостинності.
5️⃣ Стратегічні напрями розвитку перспективних видів туризму.
6️⃣ Рекреалогія: забезпечення відновлення трудового потенціалу.
7️⃣ Концептуальні напрями розвитку внутрішнього туризму в Україні.
8️⃣ Проблеми та перспективи розвитку інклюзивного туризму в Україні та світі.
9️⃣ Організація екскурсійного обслуговування в дестинаціях: тенденції та інновації.
1️⃣0️⃣ Готельно-ресторанний бізнес як елемент інфраструктури дестинації: основні тенденції, проблеми та перспективи розвитку.

⚠️ Вартість оргвнеску:
▪️ 150 грн. – за умови отримання друкованого примірника збірника тез та за необхідністю, сертифікату (відправка здійснюється на почтову адресу учасника);
▪️ 50 грн. – за умови отримання тільки е-версії збірника тез та за необхідністю, сертифікату (відправка збірника здійснюється на e-mail учасника).

Мови конференції: українська, російська, англійська, польська, болгарська, словенська.

Дедлайн подання матеріалів: 15/03/2020

ЗАВАНТАЖИТИ ІНФОЛИСТ

✍️ Координати Оргкомітету:
вул. Маршала Бажанова, 17, к. 706 бмк, кафедра Туризму і готельного господарства ХНУМГ ім. О.М. Бекетова, 61002, Харків, Україна
☎️ +38 (057) 707-31-56
Козлова Анастасія Олександрівна, к-т екон. наук