image00119, 20 та 26 лютого 2020 року на кафедрі світлотехніки і джерел світла відбулись лабораторні заняття для школярів за темами: «Колір. Кольорові характеристики предметів. Дослідження освітленості об’єктів в залежності від кольору підсвітки»; «Світло. Освітленість. Вимірювання освітленості на різних поверхнях» та «Геометрична оптика. Закони заломлення. Дослідження показника заломлення різних середовищ».

Старший викладач Діденко О. М. провела заняття для школярів ХЗОШ № 36, 114, 141, 58, 139 у сучасній лабораторії Світлового дизайну, розповіла про зорове сприйняття, основи зорової обробки світлового сигналу, поняття «колір». Школярі отримали необхідні знання та навички у галузі світлового дизайну для вирішення світлопросторових задач та ознайомилися з можливими видами візуалізації об’єктів, при різному розташуванні світлових приладів.

image003

Водночас доцент Черкашина О. Л. провела заняття для школярів ХГ № 55, 141, 58, 139, 122, 31, 23 в лабораторії Інтелектуальних систем освітлення та Джерел світла і фотометрії за темою «Світло. Освітленість. Вимірювання освітленості на різних поверхнях». Діти засвоїли основні положення за оцінкою, вимірюванням і нормуванням загального освітлення, опанували навичками роботи з приладами для визначення освітленості у лабораторних умовах.

image005

Доцент Литвиненко А.С. провів заняття для школярів ХГ № 36, 31, 23 в лабораторії Джерел світла і фотометрії за темою «Геометрична оптика. Закони заломлення. Дослідження показника заломлення різних середовищ». Проведення уроку відбулось на основі сучасних наукових досягнень, передового педагогічного досвіду, закономірностей навчального процесу. Діти набули навичок розв’язування задач на відбивання та заломлення світла, розвивання вміння працювати в групах.

image007