Фото 1

27 лютого студенти та викладачі кафедри Комп’ютерних наук та інформаційних технологій Університету відвідали з екскурсією Харківський офіс ІТ-компанії SoftServe

SoftServe – це провідна сучасна ІТ-компанія, яка займається консалтингом та надає послуги у сфері цифрових технологій.

Це одна з найбільших ІТ-компаній України, офіси SoftServe розташовані у 12 країнах світу. І ще це – одна з найбільш динамічних вітчизняних компаній, що демонструє більш ніж 20% приріст співробітників у річному вимірі.

Компанія SoftServe нещодавно стала партнером Університету та запросила студентів профільних ІТ спеціальностей до себе в гості.

Фото 2

Під час екскурсії відбулась змістовне та цікаве спілкування щодо місії Компанії, історії її розвитку, цінностей, соціальних проектів Компанії.

Фото 3

Спеціалісти компанії Даніелла Ковальова та В’ячеслав Лаптєв розповіли студентам спеціальностей «Комп’ютерні науки» і «Інформаційні системи та технології» про сучасний ринок праці в галузі інформаційних технологій, його вимоги та можливості. Студенти дізнались про умови працевлаштування та кар'єрного зростання в компанії, про знання та навички, що допоможуть стати успішним в професії, про можливості додаткового навчання в SoftServe ІТ Academy https://app.softserveinc.com/g/ktkkvrjf9pssc.

Фото 4

В компанії створені всі умови для комфортної роботи, відпочинку та кар'єрного зростання, забезпечені можливості удосконалення знання англійської мови – важливої компетентності сучасного професіонала в ІТ.

Фото 5

Серед партнерів SoftServe: Google, Amason, Microsoft, IBM, SAP та інші всесвітньовідомі компанії. Сьогодні світ ІТ надзвичайно різноманітний, в IT-компаніях з’являються нові професії і напрями діяльності – від пошуку ідеї до проектування, розробки та сервісного обслуговування програмних рішень на основі управління великими даними, хмарної архітектури, служб GCP, безпеки даних, штучного інтелекту, машинного навчання і когнітивних обчислень.