28.02.2020 юні омбудсмани знову збиралися в стінах Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова для обговорення важливих питань щодо попередження порушень соціальних і правових норм у школах та підтримання доброзичливої та безпечної атмосфери під час шкільного повсякдення. На цей раз увазі школярів була запропонована підготовлена викладачами кафедри правового забезпечення господарської діяльності і представлена к.ю.н. Бочковою І.І. презентація на тему "Теорія розбитих вікон як теорія про те, що безлад поширюється, як епідемія".

Запрошені вчителі та діти дізналися про сутність цієї теорії, розглянули результати експериментальних досліджень, проведених світовими вченими, та отримали практичні рекомендації щодо можливостей використання нової інформації у своїй діяльності. Демонстрація відео роліку з інтерв’ю з реальною особою наблизило омбудсманів до практичних реалій застосування теоретичних розробок та наштовхнуло на думки щодо шляхів використання набутих знань у їх повсякденні.

Після перегляду презентації відбувся активний діалог між слухачами та організаторами зустрічі: школярі ділилися своїм досвідом щодо функціонування посади шкільного омбудсмана у їх навчальних закладах та пропонували можливості використання теорії розбитих вікон для усунення існуючих проблем, а координатори платформи юних омбудсманів к.ю.н., доцент Домбровська А.В, та к.ю.н. доцент Бровдій А.М. давали поради та спрямовували творчий процес у продуктивне русло.

Зустріч завершилась на піднесеній ноті та до наступного разу омбудсмани пообіцяли відповідно до плану підготувати та презентувати вже свої проекти щодо попередження порушень у школі.

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ