1

2

3

4

5

image001Центр міжнародної діяльності та освіти запрошує студентів, аспірантів та викладачів  взяти участь в програмі академічної мобільності та подати заявку на отримання стипендії імені Фулбрайта Fulbright Visiting Scholar Program 2021-2022, продовжуючи навчання в ХНУМГ ім. О.М. Бекетова.

Fulbright Visiting Scholar Program уможливлює проведення досліджень в університетах США, дослідницьких центрах, бібліотеках, музеях, архівах тощо від трьох до дев’яти місяців.

Кваліфікаційні вимоги. У конкурсі можуть брати участь:

— кандидати наук, доктори філософії/доктори мистецтва, доктори наук;

— дослідники без наукового ступеня з повною вищою освітою (спеціаліст, магістр), з досвідом науково-дослідної роботи не менше п’яти років, з наявними публікаціями (статті, монографії або ж розділи у монографіях) у вітчизняних та/або іноземних (міжнародних) наукових фахових виданнях;

— діячі культури й мистецтва, фахівці з бібліотекарства та музейної справи, журналісти та громадські діячі – з повною вищою освітою (спеціаліст, магістр), досвідом роботи не менше п’яти років, значними професійними досягненнями, науковим доробком в обраній галузі дослідження (статті, монографії або ж розділи у монографіях) у вітчизняних та/або іноземних (міжнародних) фахових наукових виданнях.

Галузі спеціалізації:

гуманітарні, соціальні, точні, технічні та природничі дисципліни.

Загальні вимоги до кандидатів:

— мати українське громадянство та проживати в Україні на час проведення конкурсу;

— вільно володіти англійською мовою на рівні достатньому для професійного спілкування в англомовному науковому середовищі;

— повернутись в Україну на 2 роки після завершення терміну гранту відповідно до вимог візи J-1, що її отримують учасники програм обмінів.

Умови гранту:

— щомісячна стипендія;

— додаткові кошти для придбання професійної літератури;

— медичне страхування;   

— квиток в обидва боки.

Термін подання заявок до 15 жовтня 2020 року

Детально про Програму, перелік документів для участі у конкурсі та вимоги до їх оформлення, а також про перебіг конкурсного відбору за посиланням:

<http://www.fulbright.org.ua/>  http://www.fulbright.org.ua/uk/pages/37/scholar.html

Якщо у Вас виникають запитання - звертайтеся до Центру міжнародної діяльності та освіти: каб. 228а (академічний корпус), тел. 707-30-50

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

Корисні поради

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ

Проєкт реставрації ХНУМГ на Фейсбуці

100

дист навч 19

ЦДОК копия

vtour

 

Додаткова освіта

Освітні ресурси

Баннер енерго

На сайті 285 гостей та користувачі відсутні