1

2

3

4

Аспірантура

5

Фото1Навчальний посібник професора кафедри Комп’ютерних наук та інформаційних технологій доктора технічних наук Литвинова Анатолія Леонідовича «Вища та прикладна математика з елементами інформаційних технологій» містить систематизоване викладення таких розділів класичної та прикладної математики, як теорія ймовірностей, математична статистика, математичне програмування, управління запасами.

Вибір саме цих напрямів вищої та прикладної математики зумовлений великим практичним значенням інструментарію, що розглядається, для подальшого формування знань, умінь та професійних навичок майбутнього фахівця. У посібнику наведено необхідний математичний апарат і базові методи дослідження, причому теоретичний матеріал супроводжується великою кількістю цікавих практичних прикладів.

Фото2Визначальна риса посібника - використання інформаційного середовища Microsoft Excel для автоматизації розв’язання трудомістких задач.

Навчальний посібник «Вища та прикладна математика з елементами інформаційних технологій» створено Литвиновим Анатолієм Леонідовичем на основі багаторічного досвіду викладання навчальної дисципліни «Вища та прикладна математика» студентам першого та другого курсу факультету Менеджменту Університету. Інноваційний підхід до викладання, глибоке розуміння предмету та практична спрямованість навчального посібника можуть бути корисними для студентів закладів вищої освіти, широкому колу читачів та фахівців у галузі управління міським господарством.

Литвинов А.Л. Вища та прикладна математика з елементами інформаційних технологій: навчальний посібник / А.Л.Литвинов; Харків. нац. ун-т міськ. госп-ва ім. О. М. Бекетова. – Харків : ХНУМГ ім. О. М. Бекетова, 2019. – 232 с. – ISBN 978-966-695-298-8. 

https://eprints.kname.edu.ua/55302/

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

Календар подій

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ

Архив

Проєкт реставрації ХНУМГ на Фейсбуці

100

Шкільний урок в ХНУМГ

ШРУ

Підготовчі курси освіта

Підготовчі курси освіта

дист навч 19

ЦДОК копия

vtour

 

Додаткова освіта

Освітні ресурси

Баннер енерго

На сайті 270 гостей та користувачі відсутні