АбрамовНадрукований підручник Абрамова Валерія Володимировича, доцента кафедри Туризму і готельного господарства Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова, Майстра спорту СРСР, інструктора спортивного туризму Міжнародного класу, Почесного працівника туризму України - «Діяльність туристської самодіяльної організації»

Підручник містить систематизовані матеріали щодо основ підготовки та створення туристської самодіяльної організації. Розкриває методичні та організаційні заходи, які застосовуються для проведення спортивних походів, мандрівок, експедицій, змагань, зльотів, навчальної підготовки тощо в залежності від видів туризму та напрямів діяльності.

Книга

У підручнику розглянуті питання історії розвитку самодіяльної організації як соціального явища у світовій практиці, а також питання діяльності в екскурсійній, виставковій, комерційній та громадській діяльності.

Розрахований на студентів закладів вищої освіти, але може бути корисним широкому колу читачів та фахівців у галузі туристської діяльності та спортивного туризму.

Абрамов В.В. Діяльність туристської самодіяльної організації : підручник / В. В. Абрамов ; Харків. нац. ун-т міськ. госп-ва ім. О. М. Бекетова. – Харків : ХНУМГ ім. О. М. Бекетова, 2020. – 301 с. – ISBN 978-966-695-507-7.

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ