12 лютого на кафедрі альтернативної електроенергетики та електротехніки було проведено комплексний урок фізики для учнів 8 класу ЗОШ № 109.

Використовуючи обладнання лабораторії «Теоретичних основ електротехніки», школярі дослідили основні властивості електричних кіл постійного струму, співставили результати теоретичних розрахунків з експериментальними даними, отриманими власноруч.

На другій частині уроку, що проходила в лабораторії відновлюваної енергетики, найактивніші школярі презентували наукові доповіді на теми, пов’язані з розвитком відновлюваної енергетики в Україні. А викладачі кафедри на прикладі лабораторного обладнання продемонстрували фізичні принципи отримання енергії від відновлюваних джерел – вітрогенератора та сонячного фотомодуля.

Урок отримав позитивні відгуки, як з боку вчителів і представників адміністрації ЗОШ № 109 так і з боку самих учнів. Позитивний досвіт інтеграції технічних можливостей Університету з потребами сучасної школи вказує на перспективність подібних заходів в профорієнтаційній роботі.