1Усі заходи Beketov Open Space в чомусь схожі, але в той же час кожен має своє власне обличчя. Обличчям Дня відкритих дверей, який припав на 8 лютого 2020 року, стали саме старшокласники – так би мовити, «абітурієнти під ключ»: саме цим школярам доведеться вступати цього або наступного року – складати ЗНО, визначатися з пріоритетами. А оскільки ці рішення є вкрай відповідальними для молодої людини, співробітники ХНУМГ ім. О. М. Бекетова вирішили цього разу приділити найбільшу увагу саме цій категорії школярів.

Драматургія заходу будувалася зі врахуванням трьох головних акцентів.

Відвідувачі-новачки обирали програму-візитівку «Дозвольте відрекомендуватися», яка містила в собі загальну екскурсію університетом із відвідуванням найцікавіших локацій і майстер-класів; знайомство зі спеціальностями, представники яких розташувалися у Дзеркальному і Червоному холах; екскурсію на факультет, який зацікавив найбільше, а також проходження профорієнтаційного тестування «Керуй майбутнім!» від фахівців Харківського міського центру зайнятості.

Ті, кого найбільше хвилювали питання цьогорічної вступної кампанії, мали можливість відвідати збори під загальною назвою «Вступ-2020: все, що ви хотіли дізнатися, але боялися спитати». Директор Центру оцінювання якості освіти О. Л. Сидоренко ділився секретами, як скласти ЗНО без стресу. Відповідальний секретар приймальної комісії ХНУМГ ім. О. М. Бекетова М. В. Хворост докладно розповідав про правила і особливості вступу у 2020 році. А директор Центру доуніверситетської освіти і кар’єри Т. В. Малиніна відкривала таємницю, як отримати додаткові бали до ЗНО.

Аудиторія №501 ледь вмістила всіх бажаючих: деяким з них навіть довелося слухати стоячи. Але це того вартувало: розібратися у карколомних правилах і потаємних нюансах вступного процесу за допомогою фахівців, а не просто самотужки вивчаючи інформацію з Інтернету, було надзвичайно корисно.

І, нарешті, третім напрямом були воркшопи: кіберспорт і LEGO-економіка, проектний менеджмент і навички програмування – усі корпуси університету і навіть розширювачі на сходах стали майданчиками для різноманітних наукових активіті.

Крім того, гості мали можливість отримати вичерпну інформацію про міжнародну діяльність університету і перспективи наших студентів у світі глобальних можливостей та відсутніх кордонів: міжнародні зв’язки, грантові програми, численні мовні курси.

Сподіваємося, що багато хто зі школярів, які скористалися нагодою і відвідали «Бекетівський» напередодні Дня святого Валентина, закохалися в наш університет з першого погляду і залишаться нашими друзями надовго. Чекаємо на нові зустрічі!