image002Центр міжнародної діяльності та освіти запрошує студентів, аспірантів та викладачів  взяти участь в програмі академічної мобільності Міністерства освіти Словацької Республіки та отримати стипендію  на навчання та стажування в закладах вищої освіти Словацької Республіки на 2020-2021 навчальний рік, продовжуючи навчання в ХНУМГ ім. О.М. Бекетова.

До участі запрошуються:

–  студенти на часткове навчання до закладів вищої освіти (терміном до 10 місяців)

–  стажисти та докторанти/аспіранти (з метою викладання лекцій або науково-дослідних робіт для викладачів зво або дослідників) із загальним терміном перебування до 10 місяців.

– студенти, аспіранти та викладачі для участі у літній школі з вивчення словацької мови та культури у серпні 2020 року (Stadia Academeca Slovaca).

У разі потреби можлива мовна підготовка як складова частина навчання.

Термін подачі заявок: 10 квітня 2020 року

Словацька Республіка забезпечує:

• безкоштовне навчання
  • виплату стипендії у розмірах, встановлених для іноземних студентів і докторантів/аспірантів у Словацькій Республіці;

–  проживання у студентських гуртожитках.

Перелік необхідних документів за посиланням: https://www.minedu.sk/scholarships-offered-within-the-framework-of-bilateral-programs-of-cooperation-for-20202021/

МОН прийматиме заявки (заповнена аплікаційна форма та необхідні документи) в електронному та паперовому форматі у 2-х примірниках

Поштова адреса: Проспект Перемоги, 10, 01135, Київ, Україна

Головне управління міжнародного співробітництва

У електронному форматі скановані PDF-документи необхідно надіслати на електронну адресу  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., зазначивши у темі листа «Стипендії на навчання в Словацькій Республіці 2020»

Звертаємо Вашу увагу!

По завершенню навчання в зво Словацької Республіки студенти продовжать навчання в ХНУМГ ім. О. М. Бекетова із зарахуванням кредитів, отриманих протягом навчання в зво Словацької Республіки.

Якщо у Вас виникають запитання - звертайтеся до Центру міжнародної діяльності та освіти: каб. 228а (академічний корпус)

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ