1

2

3

4

5

16 лютого 2020 року студенти та викладачі Будівельного факультету Харківського національного університету О. М. Бекетова відвідали будівельні майданчики однієї з найбільших українських будівельних компаній Трест Житлобуд- 1.

2Всі ми знаємо, що стандартна освіта – це коли знання дає університет, вміння та навички здобуваються на підприємствах під час практик. Такий процес навчання має певні недоліки, які скасовує дуальна освіта. Саме цей напрямок було обрано керівництвом Будівельного факультету, передбачаючи одночасність засвоєння знань, умінь та навичок як результат плідного зв’язку між університетом та підприємствами. Одним з цих підприємств і є Трест Житлобуд -1.

34

Метою екскурсії було знайомство студентів спеціальностей 193 «Геодезія та землеустрій» та 192 «Будівництво та цивільна інженерія» з технологією будівництва від геодезичної зйомки та геологічної експертизи місцевості до здачі забудови у експлуатацію. Були розглянуті проблемні питання вибору будівельних матеріалів та технології будівництва будинку у випадках близькості підземних вод чи складного рельєфу, коли виникає необхідність застосування спеціальних матеріалів та методів будівництва.

56

78

9

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

Корисні поради

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ

Проєкт реставрації ХНУМГ на Фейсбуці

100

дист навч 19

ЦДОК копия

vtour

 

Додаткова освіта

Освітні ресурси

Баннер енерго

На сайті 211 гостей та користувачі відсутні