викладачі ХНУМГ25-28 січня 2020 року у Києві Програма Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) у співпраці із Малопольською школою державного управління при Краківському університеті економіки (MSAP/UEK, Польща) – партнер Програми USAID DOBRE, провела тренінг «Управління в українських органах місцевого самоврядування для лідерів, менеджерів середньої ланки, фахівців державної служби».

Учасниками тренінгу для тренерів стали 170 представників 19 закладів освіти у галузі державного управління. Під час занять і спільних дискусій польські та українські фахівці обговорювали актуальні питання у галузі державного управління, місцевого економічного розвитку, бюджету та управління фінансовими ресурсами, соціальних комунікацій, встановлення зовнішніх партнерських зв’язків, проектного менеджменту та лідерства.

20200125 143842photo 2020 02 06 19 44 13

ХНУМГ ім. О.М. Бекетова представили 11 викладачів: Бєльська Тетяна Валентинівна, Гайдученко Світлана Олександрівна, Гусєва Юлія Юріївна, Димченко Олена Володимірівна, Дєгтяр Олег Андрійович, Єсіна Валерія Олександрівна, Кадикова Ірина Миколаївна, Кравець Ольга Миколаївна, Матвєєва Наталія Миколаївна, Мущинська Наталія Юріївна, Рудаченко Ольга Олександрівна.

Також тренеркою напрямку «Управління місцевим самоврядуванням - концепції, моделі та практика в Україні» виступила викладачка Університету Бібік Наталія Валеріївна.

Упродовж наступних місяців з метою підготовки кадрів у сфері публічного адміністрування у закладах освіти із 7 цільових областей (Дніпропетровській, Івано-Франківській, Харківській, Херсонській, Кіровоградській, Миколаївській та Тернопільській) Програми DOBRE заплановано реалізацію більш розширених тренінгів. Консорціум університетів буде надавати кращі освітні послуги – сертифікатні програми для дорослих, які працюють у громадах. Програми розроблено таким чином, аби спеціалісти органів місцевого самоврядування навчалися легко і не втрачали зв’язок з їх основною роботою.

За матеріалами