Людина, її життя, здоров'я та безпека є найвищою соціальною цінністю. Формування культури безпеки є важливою передумовою для підвищення якості життя та забезпечення сталого розвитку суспільства. Із шкільного віку дитина має усвідомлювати ступінь відповідальності за власне життя й здоров’я, а також безпеку людей, які її оточують.

30 січня 2020 р. на базі Харківської ЗОШ № 28 у рамках відкритого засідання Клубу юних миротворців, організованого Харківською міською організацією учнівського самоврядування, за сприяння Департаменту освіти Харківської міської ради, ректорату та Центру доуніверситетської освіти і кар'єри ХНУМГ ім. О.М. Бекетова, представники кафедри охорони праці та безпеки життєдіяльності (доц. Барбашин В.В., доц. Білим П.А., доц. Рогозін А.С. та в.о. зав. каф., доц. Данова К.В.) провели виїзне заняття школи розвитку «Юний інспектор з безпеки», яка була започаткована кафедрою ОП та БЖД задля проведення профорієнтаційної роботи, маючи на меті не лише надати школярам необхідних компетентностей з питань організації безпечного освітнього середовища, але й ознайомити з університетом та спеціальністю 263 «Цивільна безпека».

Темою заняття було обрано актуальне питання щодо дій у разі виникнення пожежі. Надзвичайні ситуації, що протягом останнього часу сталися у закладах освіти України, показали недостатній рівень обізнаності щодо дій у разі виникнення пожежі, правил гасіння та евакуації. Застосування наочних методів навчання та інтерактивність заняття викликали високий інтерес з боку учнів та вчителів шкіл м. Харкова, які приймали участь у заході.

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ