127 грудня 2019 року в конференц-залі №2 в урочистій атмосфері відбулося вручення дипломів випускникам-магістратури спеціальностей 073 - Менеджмент (освітня програма "Бізнес-адміністрування" та 076 - Підприємництво, торгівля та біржова діяльність (освітня програма "Економіка та організація бізнесу").

Багато теплих слів і побажань випускникам було висловлено завідуючою кафедрою Підприємництва та бізнес-адміністрування д.е.н, проф. Димченко Оленою Володимирівною, яка зазначила, що наші випускники є показником плідної праці всіх науково-педагогічних працівників.

Студентів-випускників з їх урочистою подією в житті привітали куратори груп Соболєва Г.Г. та Волгіна Н.О. та побажали високих професійних досягнень.

Вітаємо випускників нашого університету з врученням дипломів та отриманням звання магістрів!

Бажаємо Вам не втрачати життєвий оптимізм і той запал, який супроводжував вас протягом всіх років навчання.

Бажаємо вам оптимізму, натхнення, наполегливості, кар’єрних здобутків, особистих перемог, реалізації задумів і творчих планів!!!

2jpg3

Кафедри ХНУМГ