1

2

3

4

Аспірантура

5

1Протягом 23-27 грудня 2019 року на кафедрі підприємництва та бізнес-адміністрування пройшли успішні захисти магістерських дипломних робіт студентів освітньо-професійних програм "Бізнес-адміністрування" та "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність" денної форми навчання.

У поданих на розгляд екзаменаційних комісій магістерських роботах висвітлені найактуальніші питання розвитку підприємництва та бізнес-адміністрування. Роботи виконано на матеріалах діяльності конкретних підприємств, окремі пропозиції, викладені у висновках, мають значні перспективи для впровадження у практику. У магістерських роботах використані сучасні методи досліджень та економічних розрахунків, наведені достовірні дані, які повністю відбивають різноманітні аспекти діяльності об’єктів дослідження. Усі магістерські роботи апробовані на науково-практичних конференціях та опубліковані у збірниках тез доповідей.

24

Голови ЕК Таукешева Т.Д. та Лепейко Т.І. відзначили високий рівень підготовки магістрів та результатів їх досліджень. За результатами навчання та захисту дипломних робіт рішенням екзаменаційної комісії кваліфікацію магістр присвоєно 33 випускникам.

Голова, члени ЕК і увесь колектив кафедри Підприємництва та бізнес-адміністрування вітають випускників і дякують за продуктивну працю, наполегливість і натхнення у навчанні!

4

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ

Архив

Проєкт реставрації ХНУМГ на Фейсбуці

100

Шкільний урок в ХНУМГ

ШРУ

Підготовчі курси освіта

дист навч 19

ЦДОК копия

vtour

 

Додаткова освіта

Освітні ресурси

Баннер енерго

На сайті 230 гостей та користувачі відсутні