Колектив кафедри світлотехніки і джерел світла щиро вітає свою колегу, старшого викладача кафедри Ляшенко Олену Миколаївну із захистом кандидатської дисертації за темою «Вдосконалення методів розрахунку і засобів вимірюваньсвітлових величин»на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук за спеціальністю 05.09.07 – світлотехніка та джерела світла.

Захист відбувся 12грудня 2019року о 13.00 в першому конференц залі Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова.

Зичимо колезі успішного втілення всіх творчих та наукових задумів, наснаги в професійному зростанні та у майбутніх наукових пошуках!

Нехай підґрунтям щасливого особистого життя та плідної професійної діяльності буде лише міцне здоров'я, вдача, підтримка родини та колег!

Кафедри ХНУМГ

Школа безпеки