На порядок денний було винесено питання звіту голови ПКС ППОС ХНУМГ імені О.М. Бекетова Угоднікової Олени Ігорівни, звіт Ревізійної комісії (доповідач Дяденчук Лілія Володимирівна – голова Ревізійної комісії), вибори голови, заступника голови та членів профкому і Президії  Первинної профспілкової організації студентів.

На конференції були присутні ректор Університету Володимир Миколайович Бабаєв, заступник голови Харківської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України Сергій Олегович Борисенко, члени ректорату.

Профком було презентовано напрями профспілкової роботи: івент технології (голова департаменту Івент-технологій та спорту Меліш Ніколь Павлівна), медіа-комунікації (голова департаменту Медіа-комунікацій Ларіонова Валерія Миколаївна), соціальний захист (голова департаменту Соціального захисту та оздоровлення студентів Байструк Олександра Володимирівна), питання академічної доброчесності (голова департаменту міжнародних, освітніх та іміджевих проектів Якименко Аліна Олександрівна), профспілкове навчання (голова профбюро студентів факультету ТСТ Шаповалова Олена Сергіївна).

Святкову передноворічну атмосферу створили дід Мороза та Снігуронька, які подарували членам профспілки справжнє новорічне свято виступ творчого колективу акробатів. Профспілковий студентський актив було нагороджено грамотами ректора, Харківської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України, Центрального комітету Профспілки.

Корисні поради

Кафедри ХНУМГ