Ректор17 грудня 2019 року у Харківському національному університеті міського господарства імені О. М. Бекетова відбулося підсумкове засідання членів правління Громадської організації «Харківський клуб «Генерал», основними завданнями якого є військово-патріотичне виховання, захист законних прав і інтересів військовослужбовців, реалізація соціальних програм і проектів, спрямованих на задоволення економічних, творчих, культурних і інших загальних інтересів

На засіданні одноголосно вирішили прийняти в Почесні члени клубу «Генерал» професора, доктора наук з державного управління, академіка Міжнародної академії архітектури, Заслуженого будівельника України, повного кавалера ордена «За Заслуги», почесного громадянина міста Харкова, ректора ХНУМГ ім. О.М. Бекетова В.М. Бабаєва.

3 2

4 5

Колектив Університету щиро вітає Володимира Миколайовича і бажає успіхів у нелегкій справі оновленої національної освіти, розробки прогресивних технологій, гуманізації, диференціації, інтеграції навчання та патріотичного виховання студентської молоді!

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ