1021323498Уряд Угорщини надав українцям до 100 стипендій для продовження навчання. Воно проходитиме за кількома програмами: для бакалаврів, магістрів та аспірантів.

Термін подачі заявок – 15 січня 2020 року.

Розподіл стипендій відбуватиметься у такий спосіб:

Важливо, що цьогоріч відбулись деякі зміни у процедурі подачі заявок. Так, апліканти, які подали заявки для навчання в аспірантурі у будь-якій галузі, не можуть одночасно подаватися на навчання за магістерськими або бакалаврськими програмами. Крім того, вони мають мати керівника в університеті, що приймає, а також відвідувати курс “Угорська мова як іноземна”.

Апліканти мають заповнити онлайнанкету, що знаходиться на сайті.

Крім того, в електронному форматі скановані PDF документи необхідно надіслати на електронну адресу МОН Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., зазначивши у темі листа «Стипендії на навчання в Угорщині 2020». Паперові копії усього пакету документів, які кандидат подає на стипендію угорській стороні в режимі он-лайн, потрібно надіслати:

Поштова адреса: пр. Перемоги, 10, 01135, Київ, Україна
Головне управління міжнародного співробітництва
Документи просимо залишати у скриньці для кореспонденції.

Корисні поради

Кафедри ХНУМГ