22 листопада 2019 року на засіданні загальних зборів громадської спілки «Асоціації українських виробників лакофарбової промисловості» Харківський національний університет міського господарства імені О. М. Бекетова одержав сертифікат, який підтверджує, що ХНУМГ ім. О. М. Бекетова кафедра хімії та інтегрованих технологій є асоційованим членом Громадської спілки «Асоціації українських виробників лакофарбової промисловості».

Засідання проходило у м. Києві, Білому залі готелю «Братислава». Президент Асоціації Остапенко Олександр Ігоревич, вручив сертифікат зав. кафедри хімії та інтегрованих технологій Гуріній Галині Іванівні та побажав успіхів у справі підготовки високо компетентних випускників для української лакофарбової промисловості.

Зав. кафедри хімії та інтегрованих технологій Гуріна Г. І. у доповіді розповіла про створення у 2019 році в ХНУМГ ім. О.М. Бекетова на кафедрі лабораторій «PVCLab» – лабораторії лаків, фарб та композиційних лакофарбових покрить, регіонального центру «Технології та дизайну кераміки та скла» та лабораторії «Фізико-хімічних методів аналізу та аналітичної хімії», відкриття освітньої програми 161 «Хімічні технології та інженерія» за другим (магістерським) рівнем вищої освіти та проведення Міжнародної науково-практичної конференції, присвяченої 80-річчю кафедри хімії ХНУМГ ім. О. М. Бекетова та запросила керівників провідних лакофарбових підприємств України до ХНУМГ ім. О. М. Бекетова та на кафедру. Члени асоціації запросили викладачів кафедри та студентів відвідати Міжнародну спеціалізовану виставку «Лак & Фарба Ехро UA-2020».

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

Календар подій

20

баннер ТСЛ

ХНУМГ ВСТУП

ХНУМГ ВСТУП

дист навч 19

ЦДОК копия

Вступ2019

VstupINFO

ВСТУП2019

100

Довідник першокурсника ХНУМГ 2019

Прием Кернеса 4

Додаткова освітаОсвітні ресурси

Атестація ХНУМГ

Баннер енерго

На сайті 315 гостей та користувачі відсутні