1

2

3

4

Аспірантура

5

22 листопада 2019 року на засіданні загальних зборів громадської спілки «Асоціації українських виробників лакофарбової промисловості» Харківський національний університет міського господарства імені О. М. Бекетова одержав сертифікат, який підтверджує, що ХНУМГ ім. О. М. Бекетова кафедра хімії та інтегрованих технологій є асоційованим членом Громадської спілки «Асоціації українських виробників лакофарбової промисловості».

Засідання проходило у м. Києві, Білому залі готелю «Братислава». Президент Асоціації Остапенко Олександр Ігоревич, вручив сертифікат зав. кафедри хімії та інтегрованих технологій Гуріній Галині Іванівні та побажав успіхів у справі підготовки високо компетентних випускників для української лакофарбової промисловості.

Зав. кафедри хімії та інтегрованих технологій Гуріна Г. І. у доповіді розповіла про створення у 2019 році в ХНУМГ ім. О.М. Бекетова на кафедрі лабораторій «PVCLab» – лабораторії лаків, фарб та композиційних лакофарбових покрить, регіонального центру «Технології та дизайну кераміки та скла» та лабораторії «Фізико-хімічних методів аналізу та аналітичної хімії», відкриття освітньої програми 161 «Хімічні технології та інженерія» за другим (магістерським) рівнем вищої освіти та проведення Міжнародної науково-практичної конференції, присвяченої 80-річчю кафедри хімії ХНУМГ ім. О. М. Бекетова та запросила керівників провідних лакофарбових підприємств України до ХНУМГ ім. О. М. Бекетова та на кафедру. Члени асоціації запросили викладачів кафедри та студентів відвідати Міжнародну спеціалізовану виставку «Лак & Фарба Ехро UA-2020».

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ

Архив

Конф Спадщина ХНУМГ

Проєкт реставрації ХНУМГ на Фейсбуці

100

Шкільний урок в ХНУМГ

ШРУ

Підготовчі курси освіта

дист навч 19

ЦДОК копия

vtour

 

Додаткова освіта

Освітні ресурси

Баннер енерго

На сайті 368 гостей та користувачі відсутні