1

2

3

4

5

Вітаємо Заблодську Камілію студентку 6 курсу факультету Архітектури, дизайну та образотворчого мистецтва кафедри архітектури будівель і споруд та дизайну архітектурного середовища з перемогою у Всеукраїнському студентському конкурсі проектів освітніх реформ, націлених на інтеграцію освітньої системи України в європейський науково-освітній простір «EUROPEANSTUDYSPACE»!

Студентка 6 курсу факультету Архітектури, дизайну та образотворчого мистецтва кафедри архітектури будівель і споруд та дизайну архітектурного середовища Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова Заблодська Камілія взяла участь у Всеукраїнському студентському конкурсі проектів освітніх реформ, націлених на інтеграцію освітньої системи України в європейський науково-освітній простір «EUROPEANSTUDYSPACE». Конкурс пройшов в 3 етапи.

Під керівництвом свого наукового керівника –доц. Велігоцької Ю.С., вона розробила проект реформи української освіти, пройшла три етапи конкурсу і вийшла до фіналу. У Києві, 16 листопада 2019 року Заблодська Камілія презентувала і захистила свою ідею.

Під час Міжнародної науково-практичної конференції «Передові освітні практики: Україна, Європа, Світ» 17 листопада на урочистій церемонії нагородження, Камілія отримала диплом фіналіста кокурсу.

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

Корисні поради

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ

Проєкт реставрації ХНУМГ на Фейсбуці

100

дист навч 19

ЦДОК копия

vtour

 

Додаткова освіта

Освітні ресурси

Баннер енерго

На сайті 280 гостей та користувачі відсутні