Вітаємо Заблодську Камілію студентку 6 курсу факультету Архітектури, дизайну та образотворчого мистецтва кафедри архітектури будівель і споруд та дизайну архітектурного середовища з перемогою у Всеукраїнському студентському конкурсі проектів освітніх реформ, націлених на інтеграцію освітньої системи України в європейський науково-освітній простір «EUROPEANSTUDYSPACE»!

Студентка 6 курсу факультету Архітектури, дизайну та образотворчого мистецтва кафедри архітектури будівель і споруд та дизайну архітектурного середовища Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова Заблодська Камілія взяла участь у Всеукраїнському студентському конкурсі проектів освітніх реформ, націлених на інтеграцію освітньої системи України в європейський науково-освітній простір «EUROPEANSTUDYSPACE». Конкурс пройшов в 3 етапи.

Під керівництвом свого наукового керівника –доц. Велігоцької Ю.С., вона розробила проект реформи української освіти, пройшла три етапи конкурсу і вийшла до фіналу. У Києві, 16 листопада 2019 року Заблодська Камілія презентувала і захистила свою ідею.

Під час Міжнародної науково-практичної конференції «Передові освітні практики: Україна, Європа, Світ» 17 листопада на урочистій церемонії нагородження, Камілія отримала диплом фіналіста кокурсу.

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

Календар подій

20

баннер ТСЛ

ХНУМГ ВСТУП

ХНУМГ ВСТУП

дист навч 19

ЦДОК копия

Вступ2019

VstupINFO

ВСТУП2019

100

Довідник першокурсника ХНУМГ 2019

Прием Кернеса 4

Додаткова освітаОсвітні ресурси

Атестація ХНУМГ

Баннер енерго

На сайті 248 гостей та користувачі відсутні