127 листопада 2019 року на території спорткомплексу Харківської гімназії №116 (вул. Культури, 22) відбулось відкриття спортивного снаряду «Удаль», розробленого вченим Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова.

Спортивний снаряд «Удаль» призначений для організації та проведення спортивних змагань «Спортивна удаль» та «Лабіринт» (для дівчат) серед школярів, учнівської та студентської молоді на територіях масового відпочинку за місцем проживання.

Проєкт Петра Володимировича Воловника, заслуженого професора кафедри Фізичного виховання і спорту ХНУМГ ім. О.М. Бекетова, Голови Міжнародної громадської організації «Життя видатних людей» (МГО «ЖВЛ») реалізований у рамках Громадського бюджету 2019 (проєкт за №34).

На відкритті відбулось змагання серед чоловічих і жіночих команд Університету. Найспритнішими серед дівчат стала – Батуревич Діна (гр. МБГ 2019-1), хлопців – Зарівний Руслан (гр. МОМГ209-1). Переможців Петро Володимирович відзначив пам’ятними подарунками – книгами про життя видатних людей міста Харкова.

8IMG 8464 IMG 8506

Більше фото

Вплинути на розвиток молодіжної, дитячої та спортивної інфраструктури міста може кожен харків’янин, підтримавши проєкт (МГО «ЖВЛ») - іміджевий фестиваль «Спортивна удаль» серед старшокласників на спортивних майданчиках жилих мікрорайонів міста! Віддати свій голос за проєкт за №15 можна на «Порталі Харків’янина».

баннер ТСЛ

Вступ2019