7-8 листопада в ХНУМГ ім. О. М. Бекетова на кафедрі хімії та інтегрованих технологій відбулася Міжнародна науково-практична конференція, присвячена 80-річчю кафедри хімії ХНУМГ ім. О. М. Бекетова «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ХІМІЇ ТА ІНТЕГРОВАНИХ ТЕХНОЛОГІЙ»image001

Загальна кількість учасників конференції  – 292

Серед них:

докторів хімічних і технічних наук – 51

кандидатів хімічних і технічних наук – 124

аспірантів – 76

магістрантів і студентів –41

У роботі  конференції приймали участь вчені таких країн як Білорусь, Словенія,  Фінляндія, Польща, Індія, Казахстан та  вчені з різних  міст України : Івано-Франківська, Львова, Київа, Запоріжжя, Дніпра, Одесси, Харкова.

За результатами конференції  опубліковані тези доповідей, вручені Сертифікати за активну і плідну участь у роботі конференції.

За думкою учасників конференції місія конференції виконана, робота вчених та викладачів була цікавою, плідною і дозволила встановити нові контакти, окреслити нові перспективи  наукового співробітництва.

баннер ТСЛ

Вступ2019