1

2

3

4

Аспірантура

5

1 7718863422 листопада 2019 року наш Університет привітав учасників І етапу Всеукраїнського Конкурсу-захисту робіт учнів-членів Малої академії наук України (2019-2020 р.р.).

Конкурс є одним з провідних заходів Малої академії наук України. Адже Конкурс спрямовано на виявлення і підтримку обдарованих дітей, залучення інтелектуально й творчо обдарованої учнівської молоді до науково-дослідницької та експериментальної роботи, формування активної громадянської позиції учнів, виховання в них самостійності, наполегливості, вміння формувати й відстоювати власну думку.

Журі Конкурсу-захисту цього року було представлено наступним складом:

– проф., д.е.н. Момот Тетяна Валеріївна (професор, завідувач кафедри «Фінансово-економічної безпеки, обліку і аудиту» ХНУМГ імені О.М. Бекетова);

– проф., д.е.н. Ілляшенко Олена Вікторівна (професор кафедри «Фінансово-економічної безпеки, обліку і аудиту» ХНУМГ імені О.М. Бекетова);

– доц., к.е.н. Островський Ігор Анатолійович (доцент кафедри «Економічної теорії та міжнародної економіки» ХНУМГ імені О.М. Бекетова);

– доц., к. держ. управл. Соболь Роман Георгійович (доцент кафедри «Менеджменту і публічного адміністрування» ХНУМГ імені О.М. Бекетова);

– доц., к. ф.-м. н. Костенко Олександр Борисович (доцент кафедри «Прикладної математики і інформаційних технологій» ХНУМГ імені О.М. Бекетова).

Зі словами привітання до учнівської молоді звернулися проф. Момот Тетяна Валеріївна та Малініна Тетяна Василівна (голова Відділу доуніверситетської освіти та кар’єри ХНУМГ імені О.М. Бекетова). Учасникам Конкурсу виступаючі побажали успіхів та заслуженої перемоги.

Протягом всього конкурсу члени журі підтверджували свій високий рівень професійної компетенції, адже кожен з членів має багаторічний досвід роботи з учнівськими науково-дослідницькими роботами і в предметних комісіях конкурсу-захисту.

10 учасниками І етапу Всеукраїнського Конкурсу-захисту робіт учнів-членів Малої академії наук України в цьому році стали:

– Гребенікова Марія (ХЗОШ №100);

– Мічурін Ігор (Харківська гімназія №55);

– Бутко Маргарита (Харківський педагогічний ліцей №4);

– Потій Кирило (ХЗОШ №5);

– Страпчук Олена (Харківський технологічний ліцей №9);

– Коюда Анастасія (Спеціалізована економіко-правова школа ХГУ «НУА»);

– Беспалов Ігор (Спеціалізована економіко-правова школа ХГУ «НУА»);

– Медко Даніїл (Харківський педагогічний ліцей №4);

– Ковальов Михайло (Харківський технологічний ліцей №9);

– Боровська Поліна (Спеціалізована економіко-правова школа ХГУ «НУА»).

Роботи учнів були пов’язані з однією з чотирьох секцій: «Публічне управління та адміністрування», «Економічна теорія та історія економічної думки», «Мікроекономіка та макроекономіка», «Інноваційний менеджмент та логістичні процеси».

Тематика робот була надзвичайно цікавою, наприклад «Розв’язання задачі біматричних ігор», «Формування політики імміграційної привабливості України», «Сутність транснаціональних корпорацій та їхній вплив на процес економічного зростання в Україні», «Формування підприємницької компетенції у молоді: виклик сучасності чи конкурентна перевага», «Практичні аспекти теорії поколінь в управлінні персоналом», «Теорія мотивації як інноваційний інструмент управління молодіжним ринком праці», «Боротьба з корупцією в системі публічного управління», «Фінансова грамотність населення, як фактор фінансової безпеки держави».

Кожна з представлених робіт учасників Конкурсу носила проблемно-пошуковий характер, відповідала пізнавальним можливостям учасників Конкурсу, свідчила про їх обізнаність із сучасним станом галузі дослідження.

Члені Журі, підводячи підсумки Конкурсу-захисту робіт учнів-членів Малої академії наук, відзначили високий рівень підготовки всіх учасників, їх ініціативність, здатність до наукового пошуку та дослідження.

Всі учасники Конкурсу у своїх роботах навели дані особисто проведених спостережень та пошукової роботи, результати їх обробки, аналізу та узагальнення, а також відобразили власну позицію дослідника.

Дякуємо всім учасникам за такі цікаві і цікаві доповіді, сподіваємося на подальшу плідну співпрацю !!!

До нових зустрічей, друзі!

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ

Архив

Конф Спадщина ХНУМГ

Проєкт реставрації ХНУМГ на Фейсбуці

100

Шкільний урок в ХНУМГ

ШРУ

Підготовчі курси освіта

дист навч 19

ЦДОК копия

vtour

 

Додаткова освіта

Освітні ресурси

Баннер енерго

На сайті 186 гостей та користувачі відсутні