Про це сьогодні, 22 листопада 2019 року говорили на практичному семінарі для енергоаудиторів в Центрі трансферу технологій «Мегаполіс» Харківського національного університету міського господарства ім. О.М.Бекетова

В рамках Проекту на підтримку Фонду енергоефективності, який реалізує IFC (InternationalFinanceCorporation, WorldBankGroup), на базі Харківського національного університету міського господарства ім. О.М.Бекетова, відбувся практичний семінар для енергоаудиторів «Як підготовувати якісну заявку до фонду енергоефективності?». На семінарі учасники дізналися про:

• Основні етапи та кроки для прийняття участі у Програмі Фонду ЕЕ
  • На що треба звернути увагу при підготовці документів на участь у Програмі Фонду
  • Особливості роботи в ОСББ
  • Як ОСББ провести успішні збори щодо отримання кредиту на термомодернізацію будинку
  • Розрахунок кінцевого фінансового результату

Лекторами на семінарі виступили Олег Масленніков, регіональний радник Фонду Енергоефективності у Харківській області та Петро Лавринюк, регіональний радник у Волинській області.

«Наш університет не тільки проводить якісне навчання у рамках освітніх програм та підвищення кваліфікації, а ще й забезпечує слухачів професійними практичними знаннями, які викладаються на подібних заходах»  - зазначила Валентина Прасол, директор Центру підвищення кваліфікації ХНУМГ ім. О.М. Бекетова.

Корисні поради

Кафедри ХНУМГ