ЦМДО ХНУМГ22 листопада 2019 року в Харківському національному університеті міського господарства відбулася презентація діяльності Міжнародних культурно-освітніх та мовних центрів:

  • Українсько-канадського культурно-освітнього центру;
  • Українсько-польського культурно-освітнього центру;
  • Культурно-освітнього центру «Інститут Конфуція»;
  • Чеського мовно-культурного центру;
  • Українсько-Азіатського культурно-освітнього центру; 
  • Українсько-Турецького культурно-освітнього центру;
  • Українсько-Арабського культурно-освітнього центру;
  • Лівансько-українського культурно-освітнього центру.

В ході презентації було надано інформацію про можливості вивчення іноземних мов, участі в програмах студентських обмінів, долучення до міжнародних наукових програм, участі у культурних заходах, що проводяться міжнародними центрами протягом навчального року, про заходи спрямовані на соціалізацію іноземних студентів у стінах університету, організацію культурного та національного дозвілля іноземних студентів у позанавчальний час.

В презентації взяли участь керівники відповідних центрів, викладачі та слухачі курсів «Чеська мова» та «Китайська мова», студенти Університету та усі бажаючі.

З привітальним словом виступив Грицьков Євгеній Володимирович – проректор з науково-педагогiчної роботи та міжнародних зв’язкiв Університету.

Учасників презентації привітали творчими номерами студенти Університету. Чемпіонка України по східним танцям в категорії «Профі» Анастасія Подорога виконала єгипетський народний танок «Саіді». Студенти факультету Інженерних мереж та екології міст Катасонов Станіслав та Шамов Дмитро виступили з українським народним танцем. Студент факультету Архітектури, дизайну та образотворчого мистецтва Ігіт Уфуг присвятив пісенний виступ своїй рідній Туреччині.

DSC 8850 DSC 8885 DSC 8902

Щиро вдячні всім, хто долучився до Презентації!

За детальною інформацією, щодо роботи центрів звертайтеся до Центру міжнародної діяльності та освіти та на Факультет по роботі з іноземними студентами.

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

Календар подій

20

баннер ТСЛ

ХНУМГ ВСТУП

ХНУМГ ВСТУП

дист навч 19

ЦДОК копия

Вступ2019

VstupINFO

ВСТУП2019

100

Довідник першокурсника ХНУМГ 2019

Прием Кернеса 4

Додаткова освітаОсвітні ресурси

Атестація ХНУМГ

Баннер енерго

На сайті 332 гостей та користувачі відсутні