IMG e9f5797e778d94ee6fda9c537ea0cc37 VУ листопаді 2019 року Харківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова став науковим партнером Міжнародного будівельного конкурсу «Європейська нагорода»!

Конкурс, ставить перед собою важливі завдання по збереженню національної та європейської спадщини, а також модернізації та удосконалення будівельної інфраструктури міст. Критерії відбору переможців включають такі важливі аспекти, як функціональні можливості модернізованих та реконструйованих будівель, охорона оживленого простору, сучасні дизайнерські рішення, висока якість виготовлення, захист сучасних культурних об’єктів, використання нових матеріалів та технологій тощо.

Статус наукового партнера впливового Міжнародного будівельного конкурсу «Європейська нагорода» передбачає участь керівництва університету та викладачів профільних кафедр у журі конкурсу, реалізацію спільних міжнародних проектів, участь у міжнародних семінарах та конференціях, що проводяться провідними європейськими установами у будівельній галузі.

Титул «Європейська нагорода» – це привід для гордості, а також унікальна можливість представити свої успіхи на міжнародному рівні!

Довідково. У вересні 2019 р. Харківському національному університету міського господарства імені О.М. Бекетова було вручено Головний приз ІІІ Міжнародного будівельного конкурсу – звання «Європейська нагорода-2018» у категорії «громадські будівлі», спеціальну нагороду Національної спілки архітекторів, а також приз від Польсько-Української торговельної палати за реконструкцію нежитлової будівлі по проспекту Тракторобудівників, 144 під центр адміністративних послуг (Шмуклер Валерій Самуїлович – український вчений, фахівець в галузі будівництва, реконструкції будівель, теорії конструктивних систем, інформаційних технологій розрахунку та проектування конструкцій, методів їх оптимізації та раціоналізації, розвитку наукової теорії раціоналізації будівельних конструкцій, дійсний член Академії будівництва України, доктор технічних наук, професор, лауреат Державної премії України з галузі архітектури, Заслужений діяч науки і техніки України, Заслужений професор, завідувач кафедри будівельних конструкцій Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова, член Міжнародної асоціації з оболонок та інших просторових конструкцій IASS, член міжнародного наукового товариства ACI - international (Американський інститут бетону, США).

Clipboard02EUROPEAN AWAR
The International Construction Contest
Headquarter: Warsaw, Poland, EU
Representative office in Ukraine:
4/10, Khoryva St., Kyiv, 04071, Ukraine
tel: +380444619789;