7 листопада  колектив кафедри «Фінансово-економічної безпеки, обліку і аудиту» привітав учасників Інтернет-конференції «Обліково-аналітичне забезпечення системи фінансово-економічної безпеки: інформаційно-комунікаційні технології та антикорупційний менеджмент».

Конференція відбулася за організаційної та технічної підтримки: LINK University in Rome, Fater Academy of India (FAI), Інституту Конкурентної Розвідки (Німеччина), Азербайджанський Університету архітектури та будівництва, ГК «Бар’єр. Безпека бізнесу», «Агентство з міжнародних стандартів фінансової звітності», Інституту соціально-економічних ініціатив, Національного авіаційного університету, Групи компаній «Фактор».

Напрямами роботи конференції виступили:

– гармонізація обліку та моделювання облікових процесів в умовах євроінтеграції;

– інноваційні напрямки стратегічної аналітики в системі забезпечення фінансово-економічної безпеки;

– інформаційно-комунікаційні технології в системі обліково-аналітичного забезпечення управління фінансово-економічною безпекою;

– антикорупційний менеджмент;

– впровадження міжнародних стандартів обліку і звітності у державному та приватному секторі;

– механізм та інструментарії управління фінансово-економічною безпекою будівельних та житлово-комунальних підприємств;

– податковий менеджмент: міжнародний та вітчизняний досвід.

Учасниками конференції стали молоді вчені, викладачі, студенти України та закордону.

До усіх присутніх з привітальними словами звернулися:

– професор Pankaj Srivastava – General Secretary of Fater Academy of India;

– експерт міжнародного рівня Даніелла Туміетто (Італія) – корпоративний консультант по цифровому управлінню процесами і документами для компаній і державних адміністрацій Італії і ряду країн Європи;

– академік МКА, дійсний член-кореспондент Інженерної та Транспортної академії України, член Союзу юристів України Чередниченко Олександр Юрійович;

– завідувач кафедрою «Фінансово-економічної безпеки, обліку і аудиту» професор, д.е.н. Момот Тетяна Валеріївна.

Особливий інтерес учасників конференції визвала доповідь Даніелла Туміетто про сучасні тенденції діджиталізації світу, перспективи імплементації іноземного досвіду саме в Україні.

Доповідачами Конференції виступили викладачі кафедри «Фінансово-економічної безпеки, обліку і аудиту», студенти спеціальностей «Фінансово-економічна безпека підприємств» і «Облік і оподаткування у міжнародному бізнесі». Дякуємо і нашим учасникам-представникам Житлово-комунального технікуму. Студентки Нагорна Марія, Фещенко Дар’я, Костенко Зоя представили учасникам конференції надзвичайно цікаві матеріали про актуальність політики забезпечення фінансово-економічної безпеки на підприємствах, а також організації ефективної системи податкового менеджменту.

І цікавою частиною конференції виступила і участь студентів Житлово-комунального технікуму у грі «Щурячі перегони», яка надала можливість гравцям поринути у світ виробки фінансових рішень та будови ґрунтовних кроків із економічного зростання.

Дякуємо усім учасникам!

До нових зустрічей, Друзі!

#BeketovUni
#FinProfi

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ