1

2

3

4

5

image001На кафедрі «Світлотехніка і джерела світла» відновилась робота школи «молодого світлотехніка». Так 31 жовтня 2019 року відбулося перше заняття для майбутніх абітурієнтів – студентів електромеханічного коледжу.

Доцент кафедри Черкашина Олена Леонідівна, в рамках школи «Молодого світлотехніка» розповіла абітурієнтам про 141 спеціальність, освітню програму «Світлотехніка та дизайн світлового середовища», яка дає спеціалісту широкий спектр вибору щодо працевлаштування: проведення науково-дослідної роботи, виробнича сфера праці, робота у проектних бюро, кар'єра менеджера в світлотехнічних компаніях.

Доц. Черкашина О.Л. звернула увагу на новітню матеріально-технічну базу кафедри Світлотехніки і джерел світла університету, виконану на європейському рівні, зокрема на лабораторію Світлового дизайну (https://sds.kname.edu.ua/index.php/uk/laboratoriji/dizajn-laboratoriya), Фотометричну лабораторію (https://sds.kname.edu.ua/index.php/uk/laboratoriji/fotometrichni-laboratoriji/goniofotometr-go2000h) та лабораторію Інтелектуальних систем освітлення (https://sds.kname.edu.ua/index.php/uk/75-light-forum-2019-vidkrittya-unikalnoji-svitlotekhnichnoji-laboratoriji), у яких мають можливість навчатися студенти кафедри. На базі Науково-дослідного центру світлотехнічних вимірювань майбутні абітурієнти мали змогу побачити, як проходить процес вимірювання світлотехнічних характеристик на сучасному обладнанні.

image003

Доц. Черкашина О.Л. пояснила унікальність спеціальності завдяки поєднанню технічних аспектів світла з естетичними, повідомила про розвиток та популярність професії світлодизайнера у світі. Провела лекцію з питань актуальних технологій «Розумний дім» використовуючи мультимедійне забезпечення лабораторії «Світлового дизайну».

image005

Абітурієнти у ході заняття задавали питання, які їх цікавлять.

"Школа молодого світлотехніка" чекає на зацікавлених абітурієнтів. Вхід на заняття ВІЛЬНИЙ. Оголошення про наступне заняття буде розміщено на сайті кафедри Світлотехніка і джерела світла та на офіційних сторінках кафедри у соціальних мережах.

image007

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

Корисні поради

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ

Проєкт реставрації ХНУМГ на Фейсбуці

100

дист навч 19

ЦДОК копия

vtour

 

Додаткова освіта

Освітні ресурси

Баннер енерго

На сайті 156 гостей та користувачі відсутні