image001На кафедрі «Світлотехніка і джерела світла» відновилась робота школи «молодого світлотехніка». Так 31 жовтня 2019 року відбулося перше заняття для майбутніх абітурієнтів – студентів електромеханічного коледжу.

Доцент кафедри Черкашина Олена Леонідівна, в рамках школи «Молодого світлотехніка» розповіла абітурієнтам про 141 спеціальність, освітню програму «Світлотехніка та дизайн світлового середовища», яка дає спеціалісту широкий спектр вибору щодо працевлаштування: проведення науково-дослідної роботи, виробнича сфера праці, робота у проектних бюро, кар'єра менеджера в світлотехнічних компаніях.

Доц. Черкашина О.Л. звернула увагу на новітню матеріально-технічну базу кафедри Світлотехніки і джерел світла університету, виконану на європейському рівні, зокрема на лабораторію Світлового дизайну (https://sds.kname.edu.ua/index.php/uk/laboratoriji/dizajn-laboratoriya), Фотометричну лабораторію (https://sds.kname.edu.ua/index.php/uk/laboratoriji/fotometrichni-laboratoriji/goniofotometr-go2000h) та лабораторію Інтелектуальних систем освітлення (https://sds.kname.edu.ua/index.php/uk/75-light-forum-2019-vidkrittya-unikalnoji-svitlotekhnichnoji-laboratoriji), у яких мають можливість навчатися студенти кафедри. На базі Науково-дослідного центру світлотехнічних вимірювань майбутні абітурієнти мали змогу побачити, як проходить процес вимірювання світлотехнічних характеристик на сучасному обладнанні.

image003

Доц. Черкашина О.Л. пояснила унікальність спеціальності завдяки поєднанню технічних аспектів світла з естетичними, повідомила про розвиток та популярність професії світлодизайнера у світі. Провела лекцію з питань актуальних технологій «Розумний дім» використовуючи мультимедійне забезпечення лабораторії «Світлового дизайну».

image005

Абітурієнти у ході заняття задавали питання, які їх цікавлять.

"Школа молодого світлотехніка" чекає на зацікавлених абітурієнтів. Вхід на заняття ВІЛЬНИЙ. Оголошення про наступне заняття буде розміщено на сайті кафедри Світлотехніка і джерела світла та на офіційних сторінках кафедри у соціальних мережах.

image007

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

Календар подій

20

баннер ТСЛ

ХНУМГ ВСТУП

ХНУМГ ВСТУП

дист навч 19

ЦДОК копия

Вступ2019

VstupINFO

ВСТУП2019

100

Довідник першокурсника ХНУМГ 2019

Прием Кернеса 4

Додаткова освітаОсвітні ресурси

Атестація ХНУМГ

Баннер енерго

На сайті 224 гостей та користувачі відсутні