1У рамках вивчення дисципліни «Історія архітектури та містобудування» студенти факультету Архітектури, дизайну та образотворчого мистецтва прослухали лекцію Почесного професора ХНУМГ імені О.М. Бекетова, очільника німецького видавництва DOM publishers Філіпа Мойзера на тему: «Типологія радянського масового житла».

Дана тематика на сьогодні є досить популярною у середовищі європейських архітекторів до якого входить і професор Ф. Мойзер який очолює архітектурне бюро «Meuser Architekten BDA». Вільна форма комунікації англійською мовою Ф. Мойзера з аудиторією дала змогу студентам та викладачам факультету у неформальній атмосфері обговорити дискусійні питання. У центі трансферу технологій «Мегаполіс» професор Ф. Мойзер ознайомився з головними напрямами архітектурних та містобудівельних досліджень викладачів та студентів університету. Також Філіп Мойзер зацікавився колекцією книг наукової бібліотеки ХНУМГ імені О.М. Бекетова.

34

Подібні регулярні зустрічі які відбуваються у нашому університеті, дозволяють студентам знайомитися з основними науковими напрями сучасної європейської архітектури та містобудування.

2

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

Календар подій

20

баннер ТСЛ

ХНУМГ ВСТУП

ХНУМГ ВСТУП

дист навч 19

ЦДОК копия

Вступ2019

VstupINFO

ВСТУП2019

100

Довідник першокурсника ХНУМГ 2019

Прием Кернеса 4

Додаткова освітаОсвітні ресурси

Атестація ХНУМГ

Баннер енерго

На сайті 302 гостей та користувачі відсутні