У рамках проєкту Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова «Досягнемо успіхів разом» було проведено зустріч студентів із головним диригентом та директором Харківської філармонії Юрієм Янко.

Юрій Володимирович розповів цікаві факти із історії розвитку міста Харкова. Харків одна із культурних столиць України, яка має потужну систему музичних шкіл, театрів та одне із найцікавіших місць для відвідування харків’янами та гостями нашого міста – Харківську філармонію. Оновлена зала із унікальною акустикою стала результатом кропіткої багаторічної роботи не лише представників обласної державної адміністрації, меценатів, будівельних компаній, але й безпосередньо колективу філармонії. Саме завдяки їх унікальним підходам до глядачів класична музика стала доступною пересічним слухачам.

Під час діалогу зі студентами та працівниками Університету Юрій Володимирович відзначив, що його улюбленою музикою є та, яку він виконує на даний момент, порадив іти до своє мети та ніколи не здаватися, а також шанувати тих людей, які прославляли нашу країну, її Величних синів та дочок, пишатися своєю історичною та культурною спадщиною.

На завершення від профспілкового студентського активу Університету, по добрій традиції, для Юрія Володимировича було підготовлено пам’ятний подарунок – фірмову футболку із символічним написом «Досягнемо успіхів разом»

Корисні поради

Кафедри ХНУМГ