1

2

3

4

Аспірантура

5

photo 2019 10 11 16 18 3310 жовтня 2019 р. на кафедрі Туризму і готельного господарства відбувся методичний семінар, присвячений технології розробки плану видання навчально-методичної літератури викладачами кафедри за допомогою інформаційних ресурсів ХНУМГ ім. О. М. Бекетова.

Основний доповідач доцент, канд. техн. наук Погасій С. О. детально розглянув алгоритм планування видання навчально-методичної літератури викладачами Кафедри та процес формування плану по кафедрі за допомогою можливостей, які надаються цифровим репозиторієм Університету. Доповідь супроводжувалась демонстрацією презентації, яка відображала дії викладачів на всіх етапах планування видання навчально-методичної літератури. Після закінчення доповіді Погасій С. О. відповів на численні запитання молодих викладачів Кафедри.

photo 2019 10 11 16 17 39

В обговоренні проф., доктор екон. наук Писаревський І. М. розповів про особливості розробки плану видання навчально-методичної літератури по Кафедрі на 2020 р., обумовлені впровадженням нових навчальних планів для студентів 1-го курсу спеціальностей «Готельно-ресторанна справа», «Туризм», «Менеджмент готельного курортного і туристського сервісу».

Семінар було проведено з метою підвищення ефективності та зменшення трудомісткості виконання викладачами Кафедри робіт з планування видання навчально-методичної літератури, спрощення підготовки звітів про стан методичного забезпечення при переобранні та укладанні контрактів.

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ

Архив

Конф Спадщина ХНУМГ

Проєкт реставрації ХНУМГ на Фейсбуці

100

Шкільний урок в ХНУМГ

ШРУ

Підготовчі курси освіта

дист навч 19

ЦДОК копия

vtour

 

Додаткова освіта

Освітні ресурси

Баннер енерго

На сайті 263 гостей та користувачі відсутні