1

2

3

4

Аспірантура

5

image001 1 жовтня по 4 жовтня у Національному університеті водного господарства та природокористування в м. Рівне відбувся Всеукраїнський XXVIII огляд-конкурс дипломних проектів, у рамках конкурсу було проведено  Міжнародну науково-практичну конференцію «Архітектура, освіта і наука в Україні і світі: досвід і перспективи розвитку» та Міжнародний студентський конкурс «Rivne Revital 2019» на тему «Урбаністичний та архітектурно-дизайнерський проект реконструкції кварталу забудови центральної частини м. Рівне».

В огляді-конкурсі взяли участь понад 350 кращих дипломних проектів представників різних архітектурних шкіл України. Також були представлені проекти архітектурних факультетів закладів вищої освіти Азербайджану, Лівії та Польщі.

 image003

Архітектурна школа Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова представила на огляд-конкурс 11 дипломних проектів магістрів та 7 дипломних проектів бакалаврів випускників кафедри Архітектури будівель і споруд та дизайну архітектурного середовища та кафедри Містобудування.

До складу делегації ХНУМГ ім. О. М. Бекетова увійшли викладачі, аспіранти та студенти факультету.

 image007

Протягом 1-4 жовтня, авторитетне журі під керівництвом Президента Національної спілки архітекторів України, професором Гусакова В.М. оцінювало проекти учасників. Імена переможців озвучили 4 жовтня, високий професійний рівень представлених на огляді-конкурсі 18 дипломних проектів випускників-архітекторів факультету Архітектури, дизайну та образотворчого мистецтва ХНУМГ ім. О. М. Бекетова був відзначений дипломами І ступеня та ІІ ступеня. Також була відзначена дипломом Рівненської обласної організації національної спілки архітекторів України робота Аузяк Дани (керівник - ст.викл. Сільвестрова Н.П.) «За створення ідеї гармонійної архітектури».

 image015image017

На Міжнародному студентськомі конкурсі «Rivne Revital 2019» на тему «Урбаністичний та архітектурно-дизайнерський проект реконструкції кварталу забудови центральної частини м. Рівне» було презентовано 26 проектів, з них 6 проектів від Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова. Перемогу здобув проект Національного університету водного господарства та природокористування в м. Рівне. Робота творчого колективу ХНУМГ імені О.М. Бекетова Трохимчук Олени та Власко Анастасії під керівництвом доц. Швець Л.М. була відзначена дипломом « За урбаністичне рішення» від Президента Національної спілки архітекторів України Гусакова В.М.

Провідні викладачі факультету Архітектури, дизайну та образотворчого мистецтва, аспіранти та студенти прийняли активну участь у  Міжнародній науково-практичній конференції «Архітектура, освіта і наука в Україні і світі : досвід і перспективи розвитку», усього було подано 18 тез-доповідей, виступили з доповідями доцент Криворучко Н.І. та аспірантка Бало Д.

 image019image021

Конкурс продовжив неперервність архітектурних оглядів-конкурсів, які беруть початок з часу проголошення незалежності України. Він сприяв виявленню особливостей та творчого почерку різних архітектурних шкіл України, обміну досвідом у навчально-методичній та науковій роботі викладачів-архітекторів. Крім того було проведено низку науково-методичних та науково-практичних семінарів, що вельми актуально в час творення нових стандартів вищої архітектурної освіти. Для учасників огляду-конкурсу були організовані екскурсії

Учасники делегації ХНУМГ імені О. М. Бекетова щиро вдячні керівництву Національного університету водного господарства та природокористування м. Рівне, зокрема Навчально-науковий інститут будівництва та архітектури за гостинний прийом. Та висловлюють слова вдячності ректору ХНУМГ імені О.М. Бекетова проф. Бабаєву В.М. за створення сприятливих умов щодо участі у конкурсі.

image023

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ

Архив

Проєкт реставрації ХНУМГ на Фейсбуці

100

Шкільний урок в ХНУМГ

ШРУ

Підготовчі курси освіта

Підготовчі курси освіта

дист навч 19

ЦДОК копия

vtour

 

Додаткова освіта

Освітні ресурси

Баннер енерго

На сайті 293 гостей та користувачі відсутні