Студентка факультету Транспортних систем і технологій, групи М РозТранс2018-1 Волкова Єлизавета перемогла в конкурсі від «The National Scholarship Programme of the Slovak Republic» та отримала міжнародний стипендіальний грант.

Національна стипендіальна програма підтримує мобільність студентів, аспірантів, викладачів університетів, дослідників і художників. 28 вересня 2019 року студентка розпочала своє міжнародне стажування у Slovak Technical University in Bratislava (Словакія), яке триватиме 3 місяці.

Метою стажування є навчання за сумісними навчальними програмами, отримання міжнародного досвіду, збір даних для написання магістерського роботи, написання статей та участь у конференціях. Тьютор з приймаючого університету: Тібор Шлоссер; дипломний керівник в ХНУМГ ім. О. М. Бекетова: Галкін Андрій Сергійович (кафедра Транспортних систем і логістики).

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ