Шановні науковці, повідомляємо Вам, що із 1.10.2019 року до 1.11.2019 року ХНУМГ ім. О. М. Бекетова отримав безкоштовний доступ до EBSCO, що містить в собі 11 баз даних, що висвітлюють широкий спектр тем: від бізнесу та гуманітарних наук до медицини та екології.

А саме: Academic Search Premier, Business Source Premier, Regional Business News, MasterFILE Premier, Health Source: Nursing/Academic Edition, Health Source: Consumer Edition, Newspaper Source, MEDLINE, Education Resource Information Center (ERIC), GreenFile, LISTA, Library, Information Science & Technology Abstracts, Teacher Reference Center, European Views of the Americas: 1493-1750.

Доступ до баз даних можна отримати на платформі EBSCOhost у внутрішній мережі за IP-адресами університету та з домашніх комп'ютерів за логіном та паролем:

Пряме посилання на бази даних: http://search.ebscohost.com/

Логін:            ns294411main

Пароль:        hK988!#

За наступними посиланнями на короткі відео з підручника YouTube, Ви можете ознайомитися з основними функціями та параметрами пошуку баз даних EBSCO (англійською мовою):

Увага! Від Вашої активності залежить подальше надання безкоштовного доступу до EBSCO!

Корисні поради

Кафедри ХНУМГ