DSC02718 22 жовтня 2019 р. згідно з планом роботи кафедри Туризму і готельного господарства на 2019/20 рр. відбувся науково-методичний семінар канд. екон. наук, доцента Влащенко Наталії Миколаївни.

Методичний семінар був розрахований на фахівців у сфері туризму, готельного господарства та рекреації, а також на студентів Кафедри, які готуються до написання дипломних робіт бакалаврського та магістерського рівня.

DSC02715  DSC02713

На семінарі обговорювалися питання еволюції структури управління сферою туризму та курортів на державному та регіональному рівнях та відповідні зміни в законодавстві, які відбувалися протягом останніх п’яти років.

На основі проведеного аналізу запропоновано методичні положення щодо напрямів розвитку туристсько-рекреаційної діяльності, враховуючи специфічні особливості її функціонування. Запропоновано зазначені положення більш досконально дослідити в процесі дипломного проектування на бакалаврському та магістерському рівнях, а викладачам кафедри планувати тематику дипломних робіт з урахуванням сучасних тенденцій розвитку туристсько-рекреаційної діяльності в Україні.