clarivate logo for press release LogoЗапрошуємо студентів та науковців університету з28 по 30 листопада о 16-15 у читальному залі №1 Наукової бібліотеки прослухати серію вебінарів про ресурси платформи Web of Science для наукової діяльності. Три вебінари в серії. Безкоштовно. Тривалість кожного 1 година.

28 листопада 16:15

Тема: Пошук і аналіз наукової літератури в Web of Science.

Тези: Базові та розширені можливості пошуку. Комбінування фільтрів і тегів, пошук у пристатейній літературі та схожих записах. Оцінка обраної вибірки, звіти по цитуванню, збереження результатів. Додаткові бази на платформі.

29 листопада 16:15

Тема: Підбір та аналіз наукових видань для публікації власних досліджень.

Тези: Як підібрати видання для публікації? Про що говорить імпакт-фактор, квартиль і інші показники в Journal Citation Reports? Скільки коштує публікація? Чи можна опублікуватися в міжнародному виданні безкоштовно? Як оформити перелік літератури? Хто створює хижацькі видання та як не стати їхньої жертвою. Як перевірити до якого видання мене запросили публікуватися?

30 листопада 16:15

Тема: ResearcherID та EndNote – генеруємо публікаційні звіти з радістю.

Тези: Складнощі у пошуку і аналізу здобутків науковця. Авторські профілі ResearcherID та ORCID, чому вони мають бути в актуальному стані, що показують колегам і як заповнити їх без проблем. Гра з метаданими та як створити звіт за публікаціями свого відділу.

Також запрошуємо взяти участь в серії онлайн-семінарів, присвячених актуальним питанням наукових публікацій, яка пройде в період з 28 листопада по 5 грудня 2017 року з можливістю отримання трьох сертифікатів.

Які функції наших інформаційних ресурсів можуть бути вам корисні на різних етапах підготовки статей і звітів? Як знайти найактуальніші і впливові публікації в своїй предметній області? Як виглядає процес публікації в міжнародному журналі? Які вимоги пред'являються до наукових статей? Як уникнути публікації в недобросовісних виданнях? Як знайти всі публікації однієї організації? Як оцінити публікаційну активність організації і зіставити її ефективність з організаціями подібною спрямованості?

Розклад:

Серія 1: Інформаційні інструменти для авторів наукових публікацій

28 листопада, вівторок

9:00 - 10:00 Підбір актуальних джерел для написання наукової роботи (Web of Science) - РЕЄСТРАЦІЯ

11:00 - 12:00 Створення персонального авторського профілю в Web of Science (ResearcherID) - РЕЄСТРАЦІЯ

29 листопада, середа

09:00 - 10:00 Оформлення статей за ГОСТом і вимогами міжнародних журналів (EndNote Online) - РЕЄСТРАЦІЯ

11:00 - 12:00 Пошук і аналіз наукових журналів з імпакт-фактором (Journal Citation Reports) - РЕЄСТРАЦІЯ

30 ноября, четвер

08:00 - 9:00 Підбір актуальних джерел для написання наукової роботи (Web of Science) - РЕЄСТРАЦІЯ

10:00 - 11:00 Створення персонального авторського профілю в Web of Science (ResearcherID) - РЕЄСТРАЦІЯ

12:00 - 13: 00 Пошук і аналіз наукових журналів з імпакт-фактором (Journal Citation Reports) - РЕЄСТРАЦІЯ

1 декабря, п’ятниця

08:00 - 09:00 Оформлення статей за ГОСТом і вимогами міжнародних журналів (EndNote Online) - РЕЄСТРАЦІЯ

Серія 2: Інформаційні інструменти для аналізу наукової діяльності

1 декабря, п’ятниця

10:00 - 11:00 Ефективні техніки пошуку та аналізу інформації в Web of Science - РЕЄСТРАЦІЯ

13:00 - 14:00 Робота з міжнародною патентною інформацією (Derwent Innovation Index) - РЕЄСТРАЦІЯ

4 декабря, понедельник

08:00 - 9:00 Створення та підтримка профілю організації в Web of Science - РЕЄСТРАЦІЯ

11:00 - 12:00 Професійна оцінка публікаційної активністі (InCites) - РЕЄСТРАЦІЯ

Серія 3: Практичні рекомендації з публікацій у міжнародних журналах

5 декабря, вівторок

09:00 - 10:00 Як уникнути публікації у журналах-хижаках - РЕЄСТРАЦІЯ

11:00 - 12:00 Основні вимоги до публікацій в міжнародних журналах - ч. 1 - РЕЄСТРАЦІЯ

13:00 - 14:00 Основні вимоги до публікацій в міжнародних журналах - ч. 2 — РЕЄСТРАЦІЯ

Операційна система ХР не підтримується – знайдіть комп’ютер з іншою операційною системою заздалегідь та у разі відсутності звуку, скористайтеся браузером Edge.

Ознайомитися з детальною інформацією та зареєструватися на семінари, які вас зацікавили, ви можете за посиланнями зазначеними вище, або на сайті: www.clarivate.ru.

Упродовж місяця після закінчення семінарів учасники зможуть отримати сертифікати. Тепер ви можете отримати 3 різних сертифіката - подробиці на сайті в розділі «ЯК ОТРИМАТИ СЕРТИФІКАТ».

Корисні поради

Кафедри ХНУМГ