1

2

3

4

5

webinar photoШановні науковці та студенти, запрошуємо вас на нову серію безкоштовних вебінарів з можливістю отримання сертифікатів Web of Science. Ви маєте можливість відвідати один або кілька вебінарів. Реєстрація необхідна окремо на кожен обраний вами вебінар.

Учасникам, які прослухають 90% кожного з вебінарів в одній з трьох серій, буде відправлений сертифікат учасника, (зверніть увагу, що іноді такі листи потрапляють до папки «спам»).

Будь ласка, переконайтеся, що при реєстрації на всі вебінари ви вказуєте однакову електронну пошту. У сертифікаті російською мовою ваше прізвище буде вказане так, як воно було вказано в анкеті.

Увага! Просимо обов'язково прочитати або прослухати інструкцію з підключення! Переконайтеся, що на комп'ютері встановлена ​​операційна система вище ХР, і останні версії веб-браузерів (Google Chrome, Mozilla Firefox, Internet Explorer), включені спливаючі вікна, підключені колонки. Пам'ятайте, що віддалено налаштувати звук на комп'ютерах користувачів лектор не зможе. Підключатися до вебінару необхідно за 10-15 хвилин до початку, пароль не потрібнен. Якщо у вас є питання, вкажіть їх в анкеті при реєстрації. Відповіді на них будуть надані на відповідному вебінарі. Презентації будуть надіслані учасникам вебінару і запис доступний на Youtube-каналі

 Розклад і посилання для реєстрації доступні на сайті бібліотеки.

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

Корисні поради

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ

Проєкт реставрації ХНУМГ на Фейсбуці

100

дист навч 19

ЦДОК копия

vtour

 

Додаткова освіта

Освітні ресурси

Баннер енерго

На сайті 525 гостей та користувачі відсутні