webinar photoШановні науковці та студенти, запрошуємо вас на нову серію безкоштовних вебінарів з можливістю отримання сертифікатів Web of Science. Ви маєте можливість відвідати один або кілька вебінарів. Реєстрація необхідна окремо на кожен обраний вами вебінар.

Учасникам, які прослухають 90% кожного з вебінарів в одній з трьох серій, буде відправлений сертифікат учасника, (зверніть увагу, що іноді такі листи потрапляють до папки «спам»).

Будь ласка, переконайтеся, що при реєстрації на всі вебінари ви вказуєте однакову електронну пошту. У сертифікаті російською мовою ваше прізвище буде вказане так, як воно було вказано в анкеті.

Увага! Просимо обов'язково прочитати або прослухати інструкцію з підключення! Переконайтеся, що на комп'ютері встановлена ​​операційна система вище ХР, і останні версії веб-браузерів (Google Chrome, Mozilla Firefox, Internet Explorer), включені спливаючі вікна, підключені колонки. Пам'ятайте, що віддалено налаштувати звук на комп'ютерах користувачів лектор не зможе. Підключатися до вебінару необхідно за 10-15 хвилин до початку, пароль не потрібнен. Якщо у вас є питання, вкажіть їх в анкеті при реєстрації. Відповіді на них будуть надані на відповідному вебінарі. Презентації будуть надіслані учасникам вебінару і запис доступний на Youtube-каналі

 Розклад і посилання для реєстрації доступні на сайті бібліотеки.

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

20

баннер ТСЛ

ХНУМГ ВСТУП

ХНУМГ ВСТУП

дист навч 19

ЦДОК копия

Вступ2019

VstupINFO

ВСТУП2019

100

Довідник першокурсника ХНУМГ 2019

Прием Кернеса 4

Додаткова освітаОсвітні ресурси

Атестація ХНУМГ

Баннер енерго

На сайті 342 гостей та користувачі відсутні